4 مدل طرز تهیه میلک شیک آناناس مقوی و شیک کافی شاپی

به گزارش وبلاگ فروش، میلک شیک آناناس از جمله پرطرفدارترین است. این نوشیدنی مقوی برای عصرانه یا میان وعده تابستانی یک گزینه مناسب است. در این مقاله از در 4 روش طرز تهیه میلک شیک آناناس را به شما آموزش می دهیم.

4 مدل طرز تهیه میلک شیک آناناس مقوی و شیک کافی شاپی

طرز تهیه میلک شیک آناناس ساده

مدت زمان آماده سازی مواد: 10 دقیقه

مدت زمان آماده سازی میلک شیک آناناس: 5 دقیقه

مواد لازم برای تهیه میلک شیک آناناس

آناناس: 5 حلقه

شیر: 1 لیوان دسته دار فرانسوی

بستنی وانیلی (یا طعم دلخواه): 2 لیوان دسته دار فرانسوی

خامه: 1 لیوان دسته دار فرانسوی

  • خامه فرم گرفته: به میزان دلخواه

مراحل طرز تهیه میلک شیک آناناس کافی شاپی

برای تهیه میلک شیک با آناناس و خامه، می توانید از یا بهره ببرید. را هم می توانید با طعم های مختلف انتخاب کنید. برای آموزش این مدل کافی شاپی میلک شیک آناناس، مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله اول: مواد میلک شیک را آماده کنید

در اولین مرحله از طرز تهیه میلک شیک با آناناس، شیر، خامه، و آناناس ها را به مدت حداقل 10 دقیقه در فریزر بگذارید تا کاملا سرد شوند. سپس آنها را از فریزر بیرون بیاورید و آماده درست کردن میلک شیک شوید.

در صورت تمایل انواع، ، و از جمله را می توانید از فروشگاه های زنجیره ای به روش خرید تلفنی، حضوری یا اینترنتی تهیه کنید.

مرحله دوم: مواد میلک شیک را مخلوط کنید

شیر و 3 حلقه از آناناس ها را در مخلوط کن بریزید و آن را روشن کنید. حدود 2 تا 3 دقیقه مواد را با هم مخلوط کنید تا کاملا آناناس ها در شیر، پوره و نرم شوند. سپس خامه و بستنی را به آناناس و شیر اضافه کنید. 1 تا 2 دقیقه دیگر مواد را بزنید تا کاملا با هم میکس و یکدست شوند.

مرحله سوم: میلک شیک آناناس را سرو کنید

بعد از اینکه میلک شیک آناناس شما، بافت نرم و یکدستی گرفت، لیوان های سرو را آماده کنید. بهتر است از لیوان های بلند بهره ببرید. مخلوط میلک شیک را در لیوان ها بریزید و به لبه لیوان ها، حلقه های آناناس را بچسبانید. ریختن کمی روی سطح میلک شیک هم می تواند ظاهر آن را مجذوب کننده تر و طعم آن را قوی تر کند. میلک شیک آناناس را به صورت سرد و تازه سرو کنید.

طرز تهیه میلک شیک آناناس و موز مجلسی

مدت زمان آماده سازی مواد: 10 دقیقه

مدت زمان آماده سازی میلک شیک آناناس و موز: 5 دقیقه

مواد لازم برای تهیه میلک شیک آناناس و موز

موز: 1 لیوان دسته دار فرانسوی (خرد شده)

کمپوت آناناس: 1 لیوان دسته دار فرانسوی (خرد شده)

شیر: 1 لیوان دسته دار فرانسوی

بستنی وانیلی: 1 لیوان دسته دار فرانسوی

خامه: به میزان دلخواه

  • خامه فرم گرفته: به میزان دلخواه

مراحل طرز تهیه میلک شیک آناناس موز خانگی

میلک شیک آناناس و موز، یکی از نوشیدنی های بسیار مقوی و مفید است که برای ورزشکاران هم بسیار مناسب است. البته اگر در رژیم لاغری به سر می برید، بهتر است خامه را از دستور آن، حذف کنید. برای تهیه این نوشیدنی خوشمزه و مقوی، روش زیر را دنبال کنید.

مرحله اول: موز و آناناس را آماده کنید

در اولین مرحله از طرز تهیه میلک شیک موز و آناناس، موزها را پوست بگیرید و به صورت حلقه ای برش بزنید. به میزان یک لیوان موز کافی است. حلقه های آناناس کمپوت شده را هم به چهار قسمت خرد کنید. موز و آناناس را بهتر است در یک پلاستیک زیپ کیپ بریزید و در فریزر بگذارید. هر چه مدت بیشتری میوه ها یخ بزنند، بهتر است.

در صورت تمایل انواع را می توانید از فروشگاه های زنجیره ای به روش تلفنی، حضوری یا اینترنتی بخرید.

مرحله دوم: مواد میلک شیک را مخلوط کنید

بعد از یخ زدن میوه ها، آنها را به همراه بستنی و شیر، از فریزر بیرون بیاورید. شیر، موز و آناناس خرد شده را در مخلوط کن بریزید و بزنید تا میوه ها در شیر، پوره و میکس شوند. سپس بستنی و خامه را به آن بیفزایید و دوباره هم بزنید تا به طور یکدست در کل میلک شیک پخش و یکدست شوند.

مرحله سوم: شیک آناناس و موز را سرو کنید

در آخرین مرحله از طرز تهیه میلک شیک آناناس و موز با کیفیت کافی شاپی، مایه میلک شیک را در لیوان های سرو بریزید و روی آن را با کمی خامه فرم گرفته و چند حلقه موز و آناناس، تزیین کنید. یک نی یا قاشق بلند را در لیوان قرار دهید و میلک شیک را سرو کنید.

طرز تهیه میلک شیک آناناس و انبه

مدت زمان آماده سازی مواد: 15 دقیقه

مدت زمان آماده سازی میلک شیک آناناس انبه: 5 دقیقه

مواد لازم برای تهیه میلک شیک آناناس انبه

شیر: 1/2 لیوان دسته دار فرانسوی

آناناس: 3 حلقه

انبه: 1 عدد میانه

آب یا عصاره کمپوت آناناس: 1/3 لیوان دسته دار فرانسوی

بستنی: 1 لیوان دسته دار فرانسوی

خامه: به میزان دلخواه

عسل یا شکر: به میزان دلخواه (برای تزیین)

  • خامه فرم گرفته: به میزان دلخواه

مراحل طرز تهیه میلک شیک آناناس کافی شاپی در خانه

در این روش از طرز تهیه میلک شیک آناناس، برای طعم قوی تر، به جای شیر می توانید از هم بهره ببرید و بستنی را هم می توانید به کار ببرید. برای آموزش جزییات مراحل تهیه، روش زیر را انجام دهید.

مرحله اول: مواد میلک شیک را آماده کنید

در ابتدا، برای درست کردن میلک شیک آناناس و انبه، انبه ها را بشویید و پوست بگیرید. هسته انبه را با چاقو، از مغز آن جدا کنید و انبه ها را به قطعات مکعبی کوچک خرد کنید. همراه با آناناس های خرد شده، آنها را در فریزر بگذارید تا کمی یخ بزنند. شیر و عصاره کمپوت آناناس را هم در فریزر بگذارید تا نیمه منجمد شوند.

مرحله دوم: مواد میلک شیک را مخلوط کنید

بعد از اینکه مواد میلک شیک کمی یخ زد، آنها را از فریزر خارج کنید. انبه، آناناس، شیر و آب کمپوت را در مخلوط کن بریزید و آن را روشن کنید تا همه مواد با هم مخلوط و پوره شوند. بهتر است هیچ تکه سالمی از آناناس و انبه در میلک شیک نماند و به صورت یکدست پوره شوند.

مرحله سوم: بقیه مواد میلک شیک را اضافه کنید

در این مرحله، به مواد میلک شیک که در مرحله قبل مخلوط کردید، بستنی و خامه را اضافه کنید. اگر می خواهید میلک شیک آناناس، رقیق تر باشد، میزان شیر یا آب کمپوت را بیشتر کنید و اگر بافت غلیظ تری می خواهید، میوه ها، بستنی و خامه را بیشتر در نظر بگیرید.

مرحله چهارم: میلک شیک آناناس انبه را سرو کنید

در آخرین مرحله از طرز تهیه میلک شیک آناناس و انبه، طعم میلک شیک را بچشید و در صورت دلخواه کمی عسل یا دانه های شکر به لبه های لیوان اضافه کنید (این کار اختیاری است). در صورت تمایل می توانید و را از فروشگاه های زنجیره ای به روش تلفنی، حضوری و اینترنتی بخرید. شیک آناناس آماده شده را در لیوان بریزید و روی آن را با خامه فرم گرفته (اختیاری) و برش های و آناناس تزیین و سرو کنید.

طرز تهیه میلک شیک آناناس و مارشمالو

برای تهیه این مدل میلک شیک آناناس با مارشمالو، مانند روش اول طرز تهیه میلک شیک آناناس ساده عمل کنید و به میزان نصف لیوان مارشمالو هم بهره ببرید. 5 حلقه آناناس (هر چه آناناس بیشتر باشد، میلک شیک طعم قوی تر می گیرد)، بستنی و شیر را به میزان یک لیوان و مارشمالو را 1/2 لیوان در نظر بگیرید. بستنی، شیر، مارشمالو و آناناس را با هم مخلوط کنید و بعد از یکدست شدن، آن را در لیوان سرو بریزید. روی میلک شیک را با کمی خامه فرم گرفته و مارشمالو تزیین و سرو کنید.

سوالات متداول

با آناناس چی درست کنم؟

از آناناس می توانید در طرز تهیه میلک شیک آناناس، ، چیز کیک و و حتی بهره ببرید.

از چه بستنی در طرز تهیه میلک شیک استفاده کنم؟

متداول ترین بستنی برای استفاده در طرز تهیه میلک شیک، بستنی وانیلی است ولی می توانید از بستنی با طعم میوه های مختلف در تهیه میلک شیک بهره ببرید و طعم قوی تر یا مزه های متنوع تر را به میلک شیک اضافه کنید.

منبع: افق کوروش

به "4 مدل طرز تهیه میلک شیک آناناس مقوی و شیک کافی شاپی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 مدل طرز تهیه میلک شیک آناناس مقوی و شیک کافی شاپی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید