یک کشته در ریزش سنگ جاده کندوان

به گزارش وبلاگ فروش، رئیس پلیس راه مازندران::هر بار بارش برف و باران شاهد اتفاقات و حوادث مختلفی در جاده های کوهستانی به ویژه محور کندوان هستیم که موجب بروز اتفاقات تلخی می گردد.

یک کشته در ریزش سنگ جاده کندوان

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ریزش سنگ در محور کندوان، گفت: در مجموع 8 خودرو در این حادثه دچار خسارت شدند و این حادثه یک فوتی و یک مصدوم در برداشت.

به گزارش فارس: رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ریزش سنگ در محور کندوان، گفت: در مجموع 8 خودرو در این حادثه دچار خسارت شدند و این حادثه یک فوتی و یک مصدوم در برداشت.

سریال تلخ ریزش سنگ که حوادث تلخی را رقم می زند، کماکان در محور کندوان ادامه دارد.

هر بار بارش برف و باران شاهد اتفاقات و حوادث مختلفی در جاده های کوهستانی به ویژه محور کندوان هستیم که موجب بروز اتفاقات تلخی می گردد.

در ارتباط با ریزش سنگ عوامل متعددی دست به دست هم داده و موجب شده این حوادث رقم بخورد.

بعضی معتقدند باران، سنگ های بالادست در حاشیه این محور به حرکت در آورده و همیشه احتمال ریزش کوه و سنگ در این محور وجود دارد.

البته از این موضوع هم نگذریم که گفته شده عمر محور کندوان به سرانجام رسیده و قدمت بالای جاده موجب تشدید حوادثی از این دست می گردد.

طی هشدار هواشناسی و بعلاوه مدیریت بحران در ارتباط با ریزش سنگ و پرهیز از ترددهای غیرضروری هشدار داده شد.

یدالله دنیا تاب رئیس پلیس راه مازندران در این باره، اظهار کرد: باران سنگ در سیلاب اخیر به چندین خودرو خسارت وارد کرد به طوری که حتی یک نفر فوتی هم در برداشت.

وی درباره خسارت ریزش سنگ به 30 خودرو و مصدوم شدن 20 نفر در محور کندوان، گفت: در مجموع 8 خودرو در این حادثه دچار خسارت شدند و این حادثه یک فوتی و یک مصدوم در برداشت.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: ریزش سنگ در محدوده هریجان محور کندوان رخ داد.

منبع: عصر ایران

به "یک کشته در ریزش سنگ جاده کندوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک کشته در ریزش سنگ جاده کندوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید