کاهش رشد گردشگری آمریکا در سال 2017

به گزارش وبلاگ فروش، ٪2.3 درصد رشد گردشگری ایالات متحده در سال 2017، نشان می دهد که مسافران بین المللی در پی مقصدهای تازه گردشگری هستند.

کاهش رشد گردشگری آمریکا در سال 2017

بخش گردشگری ایالات متحده، تا به حال بزرگ ترین بخش گردشگری در جهان بوده است و در سال گذشته، درآمدی بالغ بر 1.5 تریلیون دلار برای اقتصاد آمریکا با خود به همراه داشته است. صنعت گردشگری آمریکا پیروز شده بود که از کشورهای دیگر جهان پیشی بگیرد و سهم تولید ناخالص داخلی و صادرات گردشگر ایالات متحده، توانست به جایگاه اول جهان دست یابد.

ولی، طبق تحقیق جدیدی که از سوی شورای جهانی سفر و گردشگری (WTTC) منتشر شده است، این صنعت قابلیت های بیشتری دارد. آشکار شده است که گردشگری ایالات متحده در سال 2017 در مقایسه با رشد 9.8 درصدی چین، رشد 7 درصدی اسپانیا، رشد 6.2 درصدی بریتانیای کبیر و رشد 5.٪ درصدی کانادا، تنها 2.3 درصد رشد کرده است.

هلن مارانو، معاون اجرایی WTTC، بیان نمود که گزارش تاثیرات اقتصادی WTTC حاکی از آن است که مسافران بین المللی ترجیح می دهند که به جای ایالات متحده یا مکان هایی که فاصله کمی با خانه شان دارد، مقصدهای جدیدی را تجربه کنند.

او اضافه کرد که بازار گردشگری بین المللی از سال 2010 به بعد به سرعت در حال رشد است، اما طبق داده های اولیه، در سال 2017 تعداد گردشگران ایالات متحده 4٪ کمتر از سال 2016 بوده است.

مارانو به این نکته اشاره می کند که چندین نکته مهم در این خصوص وجود دارد و نمی توان این مسئله را تنها به یک موضوع نسبت داد. مسافران بین المللی نمی توانند زمان طولانی در ایالات متحده باقی بمانند، چرا که ارزش دلار طی چند سال گذشته رشد زیادی داشته است.

ایالات متحده باید به گردشگران این گونه القا کند که در این کشور، شرایط خوبی برای کسب و کار وجود دارد و گوناگونی انسان ها و صمیمیت آمریکایی ها، سرمایه ای ارزشمند و جامع است که هر مسافر بین المللی می تواند روی آن حساب کند.

نام ایالات متحده آمریکا باید نشان دهنده روحیه عالی و فضای محبت آمیز کشور باشد و اگر آمریکایی ها نتوانند سهم خود را در بازار گردشگری حفظ کنند، آینده مسافران بین المللی در این کشور به خطر می افتد.

ایالات متحده، همه ابزار و استعدادهای لازم برای تغییر شرایط فعلی، تقویت همکاری با دست اندر کاران این صنعت و سازمان های مهم دولتی را در اختیار دارد و این اولین باری نیست که گردشگری ایالات متحده در سراشیبی قرار گرفته است.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com

به "کاهش رشد گردشگری آمریکا در سال 2017" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش رشد گردشگری آمریکا در سال 2017"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید