پرداخت بخشی از معوقات معلمان خارج از کشور در سال 99

به گزارش وبلاگ فروش، رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور درباره شرایط پرداخت معوقات معلمان خارج از کشور توضیح داد.

پرداخت بخشی از معوقات معلمان خارج از کشور در سال 99

غلامرضا کریمی رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در گفت وگو با خبرنگار درباره شرایط پرداخت معوقات معلمان خارج از کشور با اشاره به معوقه 10 میلیون دلاری به معلمان بیان نمود: طبق برنامه ریزی های انجام شده پرداخت بخشی از معوقات در بودجه امسال و بخشی دیگر به سال آینده موکول می شود

او ادامه داد: در پرداختی امسال بخشی از معوقات 20 روز پیش واریز شد و بخشی دیگر هم تا پایان سال پرداخت می شود و مبالغ باقی مانده به سال آینده موکول خواهد شد.

بیشتر بخوانید: اعزام اردوهای دانش آموزی به سوریه محدودیتی ندارد

کریمی درباره میزان پرداخت معوقات طی امسال و سال آینده بیان نمود: اولویت ما پرداخت بدهی هاست و سعی داریم هرچه زودتر این بدهی ها پرداخت شود و در این مورد اولویت گذاری کردیم؛ با توجه به اینکه معلمان اعزامی سال 96 بسیار تحت فشار قرار دارند، اولویت با قرار می دهیم.

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه مسئله ای بابت انتقال پول به کشورهای خارجی با توجه به تبادلات اقتصادی با دیگر کشورها وجود دارد یا خیر؟ گفت: مشکل خاص با بانک مرکزی نداریم و به محض آنکه نقدینگی واریز شود برای انتقال ارزی اقدام خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پرداخت بخشی از معوقات معلمان خارج از کشور در سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت بخشی از معوقات معلمان خارج از کشور در سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید