صدرنشینی برای تیمی که سال ها نتوانسته هوادارانش را شاد کند، قابل قبول است

به گزارش وبلاگ فروش، تهران (پانا) - عضو کمیته فنی باشگاه استقلال معتقد است این تیم هر چند در لیگ برتر فوتبال زیبایی ارائه نمی دهد اما رسیدن به صدر جدول عملکرد محمود فکری را قابل قبول نموده است.

صدرنشینی برای تیمی که سال ها نتوانسته هوادارانش را شاد کند، قابل قبول است

بهتاش فریبا در گفت وگو با پانا درباره عملکرد استقلال تا خاتمه هفته یازدهم لیگ برتر ایران گفت: استقلال صدر جدول را در اختیار دارد و این برای تیمی که چندین سال است نتوانسته دل طرفداران خود را شاد کند، بسیار قابل قبول است؛ امیدوارم شرایط به همین صورت ادامه پیدا کند. تیم استقلال مقابل تراکتور عملکرد خوبی داشت، من از قبل هم گفته بودم اگر هافبک های یک تیم بازی را دست بگیرند، می توانند نتیجه را به سود خودشان رقم بزنند. بازیکنان استقلال در بازی مقابل تراکتور در همه خطوط و به خصوص دفاع خوب کار کردند.

وی ادامه داد: استقلالی ها همه زوایا را طوری بسته بودند که اکبر ایمانی هافبک قوی و شوت زن تراکتور نتوانست کاری از پیش ببرد. البته اگر تراکتوری ها از همان ابتدا بازیکنان قدرتمند خود از جمله حاج صفی و دژاگه را به میدان می فرستادند کار برای استقلال سخت بود.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در خصوص عملکرد محمود فکری سرمربی این تیم و انتقادهایی که به او می گردد، اظهار کرد: یکی از انتقادهای همیشگی که به فکری می گردد و شاید ما هم در صحبت هایمان این موضوع را به نحوی گفتیم این است که استقلال خوب بازی نمی نماید. البته این در صورتی است که نتیجه مهم است و در حال حاضر استقلال صدر جدول را در اختیار دارد. من بارها گفتم اگر استقلال تمام بازیکنان خود را در اختیار داشته باشد می تواند نمایش قابل قبولی ارائه داد. همانطور که مقابل تراکتور این رخ داد.

فریبا تاکید نمود: در بازی مقابل تراکتور،استقلال از همه شرایط به سود خود استفاده کرد و موقعیت گل به حریف مقابل نداد و توانست تین بازی را با اقتدار پیروز میدان گردد. کار مقابل تیم پرمهره تراکتور سخت است اما استقلالی ها از پس آن برآمدند. انتقاد از تیمی که هم اکنون صدر جدول را در اختیار دارد و توانسته مقابل تیم پرمهره تراکتور خوب بازی کند و پیروز میدان گردد کار درستی نیست و چنین افرادی که باز هم برای تضعیف روحیه تیم دست به انتقاد می زنند در واقع استقلال نماهایی هستند که هدفشان یاری به این تیم نیست.

پیشکسوت استقلال در خصوص بازی مقابل سایپا که عصر امروز در هفته دوازدهم لیگ برتر برگزار خواهد شد، گفت: سایپا در بیشتر بازی ها نتیجه را به تساوی کشانده است، امیدوارم استقلال مقابل این تیم هم به خوبی بازی کند و بتواند سه امتیاز آن را کسب کند، در حال حاضر مهم حفظ صدرنشینی است و استقلال باید تمام توان خود را به کار بگیرد که آن را حذف کند.

فریبا در خصوص عملکرد شیخ دیاباته در لیگ برتر گفت: دیاباته بازیکن فرصت طلبی است و از همه موقعیت ها به خوبی استفاده می نماید و بی جهت نبود که سال گذشته آقای گل شد. اگر سال جاری کمتر مصدوم می شد، می توانست دوباره آقای گل گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "صدرنشینی برای تیمی که سال ها نتوانسته هوادارانش را شاد کند، قابل قبول است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدرنشینی برای تیمی که سال ها نتوانسته هوادارانش را شاد کند، قابل قبول است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید