اقدام عجیب باشگاه استقلال در انتخاب سرمربی ، عملیات فریب انجام شد!

به گزارش وبلاگ فروش، شنیده می گردد مسوولان وزارت ورزش این گلایه را از عملکرد مدیران استقلال داشته که اگر از نظر مالی مسئله ای برای به خدمت گرفتن سرمربی خارجی ندارند.

اقدام عجیب باشگاه استقلال در انتخاب سرمربی ، عملیات فریب انجام شد!

به گزارش وبلاگ فروش خوان رامون لوپس، سرمربی پیشین رئال مادرید و تیم ملی زیر 21 ساله های اسپانیا بامداد امروز (چهارشنبه) برای انجام مذاکرات با باشگاه استقلال وارد تهران شد و بعد از ظهر امروز هم به ساختمان این باشگاه رفت.

اما در اقدامی کم سابقه باشگاه استقلال برای سرمربی که هنوز مذاکرات با او به نتیجه نرسیده است، یک نشست خبری در محل باشگاه ترتیب داد. لوپس پس از سرانجام مذاکرات کوتاه امروز در گفت وگو با وبلاگ فروش گفت: اگر ببینم با تغییراتی که انجام می دهم به تیم استقلال یاری می کنم، این قرارداد را امضا می کنم. همه هدف ما یاری به استقلال و این باشگاه است تا به عنوان قهرمانی برسد.

این مذاکرات اما در شرایطی رخ داد که حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان ساعتی پس از رفت و آمد مربی اسپانیایی در باشگاه استقلال از حضور لوپس در ایران ابراز بی اطلاعی کرد و مدعی شد تا جایی که آگاه است، آبی های مرکز در حال آنالیز مربیان ایرانی برای جانشینی ساپینتو هستند تا شک و شبهه ای راجع به عملکرد مدیران استقلال در راه انتخاب سرمربی نو این تیم به وجود بیاید.

البته وزیر ورزش و جوانان با تغییراتی که دولت در مالکیت استقلال و پرسپولیس ایجاد نموده، نباید مقام تصمیم گیری در امور باشگاه استقلال باشد چرا که این باشگاه با وجود ابهامات موجود به وزارت اقتصاد واگذار شده است. با این حال از صحبت های او می توان اینطور استنباط کرد که لوپس ممکن است عملیات فریبی برای معرفی سرمربی ایرانی باشد، به این معنا که مدیران استقلال بعدها می توانند مدعی شوند که کوشش شان را برای به خدمت گرفتن سرمربی خارجی نموده اند اما به علت نتیجه نگرفتن در مذاکرات، در نهایت با یک سرمربی ایرانی قرارداد بسته اند.

هم چنین شنیده می گردد مسوولان وزارت ورزش این گلایه را از عملکرد مدیران استقلال داشته که اگر از نظر مالی مسئله ای برای به خدمت گرفتن سرمربی خارجی ندارند، ابتدا با ساپینتو تسویه حساب نمایند تا در آینده پرونده نو مالی به پرونده های باشگاه استقلال اضافه نگردد.

در هر صورت همان طور که حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در حاشیه مجمع عمومی این باشگاه تایید نموده بود، جواد نکونام، محمد ربیعی، ساکت الهامی و علیرضا منصوریان به عنوان چهار گزینه ایرانی برای سپردن نیمکت استقلال در لیگ بیست و سوم هستند. هم چنین باتوجه به صحبت های وزیر ورزش و جوانان احتمالا شانس انتخاب سرمربی ایرانی به عنوان سرمربی نو استقلال بیش تر از سرمربی خارجی است، در نتیجه باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه تصمیمی برای نیمکت آبی های مرکز گرفته می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "اقدام عجیب باشگاه استقلال در انتخاب سرمربی ، عملیات فریب انجام شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب باشگاه استقلال در انتخاب سرمربی ، عملیات فریب انجام شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید