زاکانی: تخریب ها مبتنی بر سیاه نمایی و سیاست زدگی است

به گزارش وبلاگ فروش، شهردار تهران با بیان اینکه کمبود واگن در مترو ربطی به تحریم ها ندارد، گفت: تخریب هایی که از سوی برخی انجام می شود مبتنی بر سیاست زدگی است.

زاکانی: تخریب ها مبتنی بر سیاه نمایی و سیاست زدگی است

به گزارش ایسنا، علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: کمبود واگن در مترو داریم، اما ربطی به تحریم ندارد.

وی با اشاره به اینکه برخی ها خیلی حرف می زنند که واقعیت ندارد، افزود: شهرداری تهران در تامین واگن های متروی مرکز در مرحله نخست اقدام به خرید 105 دستگاه واگن داخلی کرده است.

شهردار تهران ادامه داد: در قدم بعد نیز برنامه خرید 630 واگن از خارج از کشور در حال پیگیری است و امروز نیز صحبت هایی با معاون اول رئیس جمهور انجام شد که اگر عملیاتی شود بخش عمده مسائل متروی تهران حل می شود.

وی در پاسخ به این سوال که در آلودگی هوای مرکز شهرداری تهران چقدر مقصر است، بیان کرد: در راستای قانون هوای پاک ما تمام تکالیف خودمان را داریم انجام می دهیم. سیاه نمایی هایی که اجرا شده، نادرست است و مجلس و دستگاه های نظارتی به دقت این مساله را بررسی کرده اند.

زاکانی یادآور شد: 23 دستگاه متولی موضوع هوای پاک هستند که شهرداری یکی از این دستگاه هاست که در بررسی نهادهای نظارتی در بحث افزایش آلودگی هوا مقصر شناخته نشد و تخریب هایی که از سوی برخی ها انجام می شود مبتنی بر سیاه نمایی و سیاست زدگی است.

منبع: فرارو

به "زاکانی: تخریب ها مبتنی بر سیاه نمایی و سیاست زدگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاکانی: تخریب ها مبتنی بر سیاه نمایی و سیاست زدگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید