رونمایی از اپلیکیشن دوچرخه

به گزارش وبلاگ فروش، همزمان با روز جهانی دوچرخه سواری، اپلیکیشن موبایلی دوچرخه توسط شهردار تهران رونمایی خواهد شد.

رونمایی از اپلیکیشن دوچرخه

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ فروش، به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، اپلیکیشن دوچرخه که روز سه شنبه، 13 خرداد ماه رونمایی خواهد شد، در جهت تحقق اهداف تهران هوشمند در ترویج حمل و نقل عمومی و پاک فراوری شده است. این اقدامات که پیشتر با طرح سه شنبه های بدون خودرو شروع شده بود، حالا با فراوری این اپلیکیشن، ظرفیت های تازه ای در توسعه استفاده از دوچرخه به عنوان یکی از روش های حمل و نقل درون شهری ایجاد می نماید.

از مهمترین ویژگی های این نرم افزار موبایلی، راستایابی های مناسب دوچرخه سواران بر اساس حالت ها و شرایط مختلف است، بدین صورت که امکان راستایابی با شرایط مختلفی از جمله راحت ترین راستا، کوتاه ترین راستا ارایه خدمات و یا راستا متداخل با مترو در این اپلیکیشن وجود خواهد داشت.

امکان اشتراک گذاری راستا ها و مسافت طی شده و ارسال تصاویر از راستا های مناسب دوچرخه سواری نیز برای کاربران فراهم شده است. مشاهده نزدیکترین فروشگاه های دوچرخه فروشی، پارکینگ های مسقف دوچرخه، تعمیرگاه های دوچرخه و ایستگاه های دوچرخه اشتراکی از دیگر ویژگی های این نرم افزار است. همچنین امکان اطلاع رسانی در خصوص انواع کمپین ها و رویداد های مهم دوچرخه سواری در سطح شهر تهران در این اپلیکیشن پیش بینی شده است.

امکان مشاهده جزئیات سفر های قبلی، میزان انرژی مصرف شده توسط دوچرخه سوار، تماس اضطراری به هنگام بروز حادثه، ثبت گزارش مسائل و موانع موجود در راستا های دوچرخه سواری از دیگر امکانات این نرم افزار است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رونمایی از اپلیکیشن دوچرخه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از اپلیکیشن دوچرخه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید