دامنه ابرآروان از دسترس خارج شد

به گزارش وبلاگ فروش، دیجیاتو: احتمالا تحریم ها باعث از دسترس خارج شدن دامنه دات کام ابر آروان و ایجاد چالشی جدیدی برای مشتریان این شرکت شده است.

دامنه ابرآروان از دسترس خارج شد

دامنه بین المللی ابر آروان به آدرس Arvandcloud.com از دسترس خارج شده است. اگرچه این شرکت توضیحی درباره چرایی این موضوع نداده اما احتمالا می توان این موضوع را با تحریم اخیر اتحادیه اروپا مرتبط دانست. این اتفاق برای وب سایت های مختلفی که از خدمات ابر آروان استفاده می کردند نیز چالش هایی ایجاد نموده است.

در حال حاضر مشتریان این برند باید Name Server دامنه های خود را از Arvandcloud.com به Arvandcdn.ir منتقل نمایند و تمامی سرویس ها و خدمات به دامنه arvancloud.ir منتقل شده است.

23 آبان ماه بود که اتحادیه اروپا چندین شرکت ایرانی را در لیست تحریم های خود قرار داد و نام ابر آروان نیز در این لیست نهاده شد. دلیلی که اتحادیه اروپا درباره تحریم این شرکت گفت نقش احتمالی این شرکت در اختلالات اینترنت ایران عنوان شد؛ دلیلی که البته خود مجموعه ابر آروان آن را رد می نماید.

پس از این اتفاق ابتدا دیتاسنتر ابر آروان در هلند از دسترس خارج شد و حالا دامنه دات کام ابر آروان از دسترس خارج شده. در کنار این موضوع، سایت هایی که از خدمات ابر آروان استفاده می کردند نیز با اختلال روبرو شده اند و ضروری است Name Server خود را تغییر دهند.

منبع: انتخاب

به "دامنه ابرآروان از دسترس خارج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دامنه ابرآروان از دسترس خارج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید