جذب سرمایه برای افزایش مقیاس فراوری ابرخازن های نانویی

به گزارش وبلاگ فروش، شرکت اسکلتون تکنولوژیز (Skeleton Technologies) تولیدکننده و توسعه دهنده ابرخازن های دارای چگالی انرژی و توان بالا در استونی، 37.6 میلیون یورو سرمایه تازه جمع آوری نموده است.

جذب سرمایه برای افزایش مقیاس فراوری ابرخازن های نانویی

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ فروش، شرکت اسکلتون تکنولوژیز (Skeleton Technologies) فراورینماینده و توسعه دهنده ابرخازن های دارای چگالی انرژی و توان بالا در استونی، 37.6 میلیون یورو سرمایه تازه جمع آوری نموده است. در دور D 3 جذب سرمایه، شرکت های متعددی از جمله یکی از بنیان گذاران متخصص باتری به تیم سرمایه گذاران اسکلتون تکنولوژیز پیوسته اند. هدف این سرمایه گذاری ها افزایش بیشتر فراوری ابرخازن ها در زاکسن، آلمان، برای پاسخگویی به تقاضای مشتریان و ادامه توسعه ابرخازن و فناوری گرافن منحنی در محصولات باتری های تازه خواهد بود.

تاوی مادیبرک، مدیرعامل و یکی از بنیان گذاران اسکلتون تکنولوژیز گفت: این بودجه تازه یکی از نقاط عطف توسعه فناوری اسکلتون تکنولوژیز است که به ما امکان می دهد راهبرد بلندمدت خود را اجرا کنیم و هیچ سرعتی را در افزایش فراوری خود برای ارائه خدمات به تقاضای رو به رشد مشتری از دست ندهیم. اگرچه تمرکز ما بر افزایش مقیاس است، همچنان به سرمایه گذاری قوی در تحقیق و توسعه ادامه می دهیم. ما قاطعانه معتقدیم که برای دستیابی به اهداف آب و هوایی معاهده پاریس، نوآوری اساسی بیشتری در ذخیره سازی انرژی مورد احتیاج است و این امر به وسیله شرکت های فناور اجرا خواهد شد.

ابرخازن های اسکلتون تکنولوژیز می توانند در عرض چند ثانیه شارژ شوند و 1 میلیون چرخه شارژ داشته باشند. این، توانمندی همراه با راندمان بالا، آن ها را به تامین نماینده منتخب شرکت های فراورینماینده از خودرو گرفته تا کاربرد های صنعتی تبدیل نموده است. فناوری گرافنی شرکت اسکلتون با عنوان Curved Graphene، با افزایش دو برابری دانسیته انرژی، پیشرفت های تازهی را در این حوزه به ارمغان می آورد. ابرخازن ها که با میدان الکتریکی شارژ می شوند احتیاج به واکنش شیمیایی ندارند و به سرعت شارژ می شوند. اسکلتون تکنولوژیز با استفاده از مشتقات کربنی دارای حفره های نانوساختار و مواد گرافنی اقدام به فراوری ابر خازن می نماید.

مادیبرک اضافه کرد: مرحله بعدی رشد شرکت اسکلتون تکنولوژیز، افزایش مقیاس ساخت ابرخازن و توسعه مستمر است که در آن فناوری ما در محصولات تازه استفاده می گردد. من متقاعد شده ام که نسل بعدی فناوری های باتری، با نوآوری در مواد امکان پذیر می شوند. تیم اسکلتون تکنولوژیز سابقه اثبات شده ای در انجام تحقیق و توسعه برای عرضه محصولات واقعی دارد، به همین علت است که سرمایه گذاری در این شرکت برای من یک انتخاب واضح بود.

از آنجایی که بازار باتری و ذخیره انرژی در حال حاضر کاملاً تحت تسلط شرکت های آسیایی است، اروپا چاره ای جز این ندارد که اگر می خواهد در زمینه فناوری های کلیدی ادعای رهبری کند و در کورس مسابقه با شرکت های آسیایی قرار داشته باشد باید گام های بلندی برداشته و به سرعت حرکت کند. ما نه تنها باید روی فناوری هایی سرمایه گذاری کنیم که در حال حاضر کار می نمایند، بلکه باید در نوآوری هایی که برای چندین دهه آینده به آن احتیاج داریم، سرمایه گذاری کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جذب سرمایه برای افزایش مقیاس فراوری ابرخازن های نانویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذب سرمایه برای افزایش مقیاس فراوری ابرخازن های نانویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید