بر اساس تست های اولیه شارژ کامل آیفون 13 حدود 1.5 ساعت طول می کشد

به گزارش وبلاگ فروش، چند روز قبل عرضه گوشی های آیفون 13 آغاز شد و به همین علت روزبه روز جزئیات بیشتری در مورد ویژگی ها و امکانات آن ها مطرح می شود. در همین رابطه، یکی از کاربران چینی سرعت شارژ باتری آیفون 13، 13 مینی و 13 پرو مکس را مورد بررسی قرار داده است.

بر اساس تست های اولیه شارژ کامل آیفون 13 حدود 1.5 ساعت طول می کشد

بر اساس نمودارهای منتشر شده از طرف این کاربر، حداکثر سرعت شارژ آیفون 13 پرو مکس به 27 وات می رسد و در عرض 86 دقیقه باتری 4373 میلی آمپر ساعتی این گوشی به طور کامل شارژ می شود.

این فرد برای تست باتری آیفون 13 دو شارژر 20 وات و 30 وات را استفاده کرده که حداکثر سرعت شارژ با شارژر دومی به 21 وات رسیده و شارژر اولی هم توانسته حداکثر سرعت 19 وات را ارائه کند. با این حال، زمان لازم برای شارژ باتری از طریق هر دو شارژر حدود 89 دقیقه بوده است. برای یادآوری باید بگوییم که آیفون 13 از باتری 3240 میلی آمپر ساعتی استفاده می کند.

در نهایت باید به نتایج تست باتری آیفون 13 مینی اشاره کنیم که توانسته رکورد سرعت شارژ 15 وات را ثبت کند و برای شارژ کامل این گوشی باید 87 دقیقه صبر کنید. آیفون 13 مینی همراه با باتری 2438 میلی آمپر ساعتی راهی بازار شده است.

روی هم رفته اگر این اعداد دقیق باشند، به نظر می رسد اپل سرعت شارژ مدل های تازه آیفون را ارتقا نداده ولی در عوض تمام این گوشی ها برای شارژ کامل به زمان تقریبا یکسانی نیاز دارند. همچنین با توجه به اینکه گوشی های آیفون 13 مانند نسل قبلی بدون شارژر راهی بازار می شوند، به لطف این تست می توانید شارژر بهتری برای مدل موردنظر خود بخرید.

به نام مثال یک شارژر 30 وات برای آیفون 13 پرو مکس کافی است و برای آیفون 13 بدون نگرانی بابت کاهش سرعت شارژ، می توانید از شارژر 20 وات استفاده کنید. در رابطه با آیفون 13 مینی هم شارژر 18 وات می تواند با بالاترین سرعت ممکن این گوشی را شارژ کند. در نهایت باید خاطرنشان کنیم این کاربر هنوز سرعت شارژ آیفون 13 پرو را بررسی نکرده است.

منبع: GSM Arena

منبع: دیجیکالا مگ

به "بر اساس تست های اولیه شارژ کامل آیفون 13 حدود 1.5 ساعت طول می کشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بر اساس تست های اولیه شارژ کامل آیفون 13 حدود 1.5 ساعت طول می کشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید