ایلان ماسک قصد راه اندازی شبکه اجتماعی مخصوص خود را دارد

به گزارش وبلاگ فروش، ایلان ماسک اگر بتواند از معامله با توییتر خارج گردد، احتمالاً پلت فرم اجتماعی خود را راه اندازی خواهد نمود.

ایلان ماسک قصد راه اندازی شبکه اجتماعی مخصوص خود را دارد

اخیراً میان مجموعه ای از توییت های پاسخ به سؤالات افراد درباره پیشنهاد ماسک برای خرید توییتر و با درنظرگرفتن اینکه مدیرعامل تسلا بخشی از سهام خود را فروخته است، توییتی ازطرف مدیرعامل تسلا منتشر شده است که نشان می دهد احتمالاً در پی ساخت شبکه اجتماعی مخصوص خود است.

ماسک فعلاً در توئیت خود به آدرس دامین تک حرفی اشاره نموده است و غیر از این هیچ جزئیاتی درمورد پلت فرم رسانه اجتماعی او نمی دانیم. این توییت عمدتاً نشان می دهد درصورت عدم توافق میان ماسک و توییتر، او همچنان به داشتن یک شبکه اجتماعی علاقه مند است و این پلت فرم کاملاً نو می تواند تحت آدرس X.Com راه اندازی گردد.

ماسک از قبل، مالکیت دامین X.Com را دراختیار داشت. این دامنه به عنوان یک بانک آن لاین آغاز به کار کرد؛ بانکی که ماسک آن را سال 1999 تأسیس نموده بود و سپس در سال 2000 با یکی از رقبای خود ادغام شد. مدیرعامل تسلا در سال 2017 این دامین را دوباره از پی پال خریداری کرد و اکنون با مراجعه به این آدرس فقط یک پس زمینه سفید ساده با یک حرف x در گوشه سمت چپ بالای آن مشاهده خواهید کرد.

منبع: انتخاب

به "ایلان ماسک قصد راه اندازی شبکه اجتماعی مخصوص خود را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلان ماسک قصد راه اندازی شبکه اجتماعی مخصوص خود را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید