افزایش 8 برابری صادرات نفت از بنادر غرب هرمزگان

به گزارش وبلاگ فروش، خبرنگاران/هرمزگان مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: صادرات نفت از بنادر غرب هرمزگان بیش از 8 برابر افزایش یافته است.

افزایش 8 برابری صادرات نفت از بنادر غرب هرمزگان

قاسم عسکری نسب، ظهر امروز (18 مهرماه) با اشاره به افزایش هشت برابری صادرات نفت از بنادر غرب استان اضافه نمود: حجم صادرات نفتی تا نیمه مهرماه سال جاری از بنادر غرب استان 2 میلیون و 363 هزار تن است.

مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان افزود: در این مدت 3 میلیون و 228 هزار تن کالای نفتی و غیرنفتی صادر شده که نسبت به مدت مشابهه پارسال 4 برابر رشد داشته است.

وی با اشاره به افزایش 68 درصدی صادرات غیرنفتی با حجم بیش از 865 هزار تن اضافه نمود: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 5 میلیون و 170 هزار تن کالای نفتی و غیرنفتی در این بنادر تخلیه و بارگیری شده است که نسبت به مدت مشابه پارسال رشد 1.5 برابری داشته است.

مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان اسم کرد: در این مدت هم بیش از 3 میلیون و 500 هزار تن کالای نفتی تخلیه و بارگیری شد نسبت به مدت مشابه پارسال رشد سه برابری داشته است.

عسکری نسب در خاتمه اعلام کرد: بیش از 614 هزارتن انواع محصولات غیرنفتی در بنادر غرب استان کاپوتاژ شده که افزایش 31 درصدی درپی داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش 8 برابری صادرات نفت از بنادر غرب هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 8 برابری صادرات نفت از بنادر غرب هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید