افاضلی: قول داده ام پارس جنوبی در لیگ برتر بماند، صندلی تیم ها در جدول نشان دهنده شرایط درونی آنهاست

به گزارش وبلاگ فروش، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: قول بقا در لیگ برتر را به باشگاه داده ام و کوشش خواهیم کرد که تیم در لیگ برتر فوتبال بماند.

افاضلی: قول داده ام پارس جنوبی در لیگ برتر بماند، صندلی تیم ها در جدول نشان دهنده شرایط درونی آنهاست

به گزارش وبلاگ فروش از جم، هومن افاضلی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل گل گهر سیرجان گفت: بسیار خوشحالم که افتخار کار کردن در تیم پارس را دارم. امیدوارم بتوانیم در راستای که قرار داریم پیروز باشیم. بازی سختی مقابل گل گهر پیش رو داریم و فاصله دو تیم به هم نزدیک است.

سرمربی پارس جنوبی اضافه نمود: شرایط دو تیم از لحاظ جدولی کاملا نزدیک به هم است و همین فاصله نزدیک امتیازات بازی را برای هر دو حساس تر می نماید. گل گهر تیمی است که از لحاظ اقتصادی شرایط ایده آلی دارد و به نوعی هیچ کمبودی احساس نمی نماید. به خاطر همین در نیم فصل تیم شان را به خوبی تقویت کردند. تیم ما هم در بازی هفته قبل خود اصلا مستحق باخت نبود مخصوصا در نیمه دوم که موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم. ضمن اینکه داور یک پنالتی برای ما نگرفت و انتظار داریم در بازی فردا داوران دقت بیشتری به خرج داده و عدالت را در زمین بازی رعایت نمایند.

افاضلی در واکنش به این موضوع که آیا می تواند با این تیم در نیم فصل دوم پیروز باشد یا نه؟ اظهار داشت: فوتبال حرفه ای 4 رکن دارد. اول مدیریت، دوم امکانات، سوم کادر بازیکنان و چهارم کادرفنی که اینها در کنار هم به پیروزیت یک تیم یاری می نمایند. طرفداران هم در این میان نقش دارند و در واقع یار دوازدهم تیم هستند. شما رسانه ها هم پل ارتباطی بین طرفداران و باشگاه هستید. تمام عوامل یک باشگاه در پیروزیت تیم دخیل هستند. در لیگ ما فقط سه و نهایتا چهار تیم هستند که شرایط اقتصادی خوبی دارند و مربی از هر نظر خیالش راحت است اما بقیه تیم ها با مسائل زیادی دست و پنجه نرم می نمایند. گل گهر یکی از این تیم هاست که محدودیت اقتصادی ندارد.

وی اضافه نمود: شرایط تیم ها در جدول مسابقات نشان دهنده شرایط درونی آنهاست. شاید یکی دو تیم باشند که شرایط شان در جدول با آنچه در درون این باشگاه می گذرد متفاوت است و می توانند به مراتب صندلی بالاتری با امکاناتی که دارند، داشته باشند. بقیه تیم ها صندلی شان در جدول حقیقتی است که در این تیم ها وجود دارد. در باشگاه ما هم شاید اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد اما مسئولان واقعا همراه تیم هستند و یاری می نمایند تا مسائل حل گردد. من قول بقا در لیگ برتر را به باشگاه داده ام و کوشش خواهیم کرد که تیم در لیگ بماند. همه باید در این راستا یاری هم باشیم.

افاضلی در پاسخ به این سوال که آیا از خرید هایش در نیم فصل راضی است یا نه؟ مطرح کرد: جابجایی در تابستان و زمستان کاملا متفاوت است. در تابستان گزینه های زیادی برای پست های مختلف دارید اما در زمستان واقعا محدودیت دارید. این امر طبیعی است از این جهت که هیچ تیمی حاضر نمی گردد بازیکنان خوب و تاثیرگذارش را از دست بدهد جز در موارد استثنا. آن زمان باز هم تیم هایی هستند که به خاطر شرایط اقتصادی بهتر اقدام به جذب این نفرات می نمایند. سعی کردیم سراغ بازیکنانی برویم که به کارمان بیایند. اگرچه در خط جلو نتوانستیم تیم را آن طور که باید تقویت کنیم. به همین دلیل سعی کردیم در پست های مختلف زوج سازی کنیم. در کل بازیکنانی خوبی را جذب و تیم را تقویت کردیم.

سرمربی پارس جنوبی جم در خصوص عدم استقبال تماشاگران جم از بازی های این تیم نیز گفت: انشالله که طرفداران برای تشویق تیم به استادیوم بیایند. قول داده ام تیم را در لیگ برتر حفظ کنم و امیدوارم به لطف خدا این اتفاق رخ دهد. در این زمینه احتیاج به انضباط داریم. انضباط اقتصادی در بیرون زمین و انضباط فنی در داخل میدان که انشالله با کوشش همه مجموعه به هدف مان خواهیم رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "افاضلی: قول داده ام پارس جنوبی در لیگ برتر بماند، صندلی تیم ها در جدول نشان دهنده شرایط درونی آنهاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افاضلی: قول داده ام پارس جنوبی در لیگ برتر بماند، صندلی تیم ها در جدول نشان دهنده شرایط درونی آنهاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید