آسفالت 6 کیلومتر جاده روستایی سرزه شروع می گردد

به گزارش وبلاگ فروش، فرماندار زرند، از شروع عملیات آسفالت 6 کیلومتر راه روستایی سرزه در آینده بسیار نزدیک اطلاع داد.

آسفالت 6 کیلومتر جاده روستایی سرزه شروع می گردد

سیدرضا حسینی نژاد فرماندار به اتفاق معاون عمرانی، بخشدار مرکزی و رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای از روستای سرزه سربنان بازدید و در جمع اهالی خونگرم و مهمانواز سرزه ای به نشستی صمیمی در مورد مسایل و مسائل این روستا پرداخت.

فرماندار زرند با بیان ضرورت توسعه زیرساخت ها در منطقه ها روستایی از شروع عملیات آسفالت راه روستایی سرزه به طول 6 کیلومتر از محل اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان، با اعتبار 6 میلیارد تومانی به وسیله پیمانکار بخش خصوصی و با تامین قیر و نظارت فنی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان در آینده نزدیک اطلاع داد.

حسینی نژاد ضمن آنالیز شرایط مسایل و مسائل بر سر راه این پروژه، برضرورت تسریع در شروع اجرای این پروژه تاکید و ابراز امیدواری کرد تا 40 روز آینده 3 کیلومتر جاده آسفالت و به بهره برداری برسد.

او با اشاره به ضرورت توجه ویژه به روستا های محروم شهرستان نظیر روستای سرزه که فاقد دهیاری هست بر ضرورت تامین و شناسایی زمین های مناسب جهت واگذاری به جوانان سرزه ای فاقد مسکن و فراهم کردن شرایط بازگشت جوان به روستا تاکیدکرد.

او توضیح داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با هماهنگی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، در اسرع وقت در این خصوص اقدام نمایند.

فرماندار زرند روز های پنج شنبه هر هفته به منظور آنالیز مسائل همشهریان به شهر ها و روستا های تابعه سفر می نماید و در روز های اخیر به همین منظور از روستا های بهاءآباد، نعیم آباد و شهرک طالقانی بازدید نموده و در این راستا ضمن دستورات لازم به مراجع ذیربط، پاره ای از مسائل جدی روستا ها خصوصا در حوزه زیرساختی مرتفع شده است.

وبلاگ فروش کرمان کرمان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آسفالت 6 کیلومتر جاده روستایی سرزه شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسفالت 6 کیلومتر جاده روستایی سرزه شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید