گل محمدی: شخصیت قهرمانی خود را نشان دادیم

به گزارش وبلاگ فروش، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش در ملاقات برابر گل گهر سیرجان شخصیت قهرمانی خود را نشان داده است.

گل محمدی: شخصیت قهرمانی خود را نشان دادیم

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران دو بر صفر برابر گل گهر سیرجان به فزونی رسید. یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از این ملاقات اظهار کرد: راضی هستیم در شهر سیرجان حضور داریم. بازی خوبی بود و نتیجه خوبی گرفتیم. در آغاز کار تیم گل گهر بهتر کار کرد و فرصت هایی داشت و این فرصت ها مهار شد. از بیرانوند تشکر می کنم که با مهارهای خود ما را در بازی نگه داشت. هرچه از بازی گذشت، کار تیمی ما بهتر می شد و توانستیم بیشتر پاس بدهیم و فرصت های خوبی داشتیم. در نیمه دوم ذهنیت برنده داشتیم و شخصیت خوب پرسپولیس را نشان دادیم و به گل رسیدیم. این ذهیت خوب و مثبت به تیم ما یاری کرد. کسب سه امتیاز به مقدار 6 امتیاز برای ما ارزش داشت. گل گهر تیم خوبی است و به آقای قلعه نویی برای ساختن این تیم تشکر می کنم. از همه مربیان از جمله آقای قلعه نویی تشکر می کنم که از من حمایت کردند.

وی اضافه کرد: روی صحنه پنالتی برخورد صورت گرفت اما تیم ما در مجموع به تیم داوری احترام گذاشت.

او بعلاوه گفت: ما در آغاز بازی سردرگم بودیم و استرس و فشار بازی زیاد بود و آغاز خوبی نداشتیم و همین باعث شد تیم حریف به پنالتی برسد. رفته رفته اعتماد به نفس پیدا کردیم و عملکرد بهتری داشتیم. ما تیم خوبی داریم که در پی قهرمانی هستیم. بازیکنان از نظر بدنی شرایط خوبی داشتند و دوندگی تیم ما بسیار خوب بود.

گل محمدی توضیح داد: بازیکنی که در پرسپولیس بازی می نماید قطعا باید کیفیت خوبی داشته باشد. بازیکنان جوان ما نشان دادند لیاقت حضور در پرسپولیس را دارند. آنها باید بیشتر کار نمایند تا باز هم بهتر بشوند.

وی ادامه داد: هر زمانی با گل گهر بازی داشتیم، مثل این است که با استقلال بازی داریم چون تیم بسیار خوبی هستند و کارمان سخت بود. امروز هم می توانستند به گل برسند. با این حال دو گل زدیم که کار سختی بود. صحنه پنالتی نقطه عطف بازی بود که بیرانوند پنالتی را مهار کرد.

وی درباره شرایط سیامک نعمتی و مهدی عبدی هم گفت: درباره بازیکنان از الان نمی توان تصمیم گرفت. هم نعمتی و عبدی از بازیکنان خوب ما هستند و خیلی به ما یاری نموده اند. همه بازیکنانی که در پرسپولیس هستند به تیم یاری می نمایند. دانیال اسماعیلی فر هم مصدومیت جدی دارد و باید مورد آنالیز قرار گیرد.

گل محمدی درباره شرایط سعید صادقی هم گفت: سعید صادقی بازیکن من بوده و شناختی خوبی از او دارم. در نیمه اول خوب نبود اما در نیمه دوم بهتر کار کرد.

منبع: فرارو

به "گل محمدی: شخصیت قهرمانی خود را نشان دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: شخصیت قهرمانی خود را نشان دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید