گل محمدی: به احترام هواداران و فوتبال منتظر سپاهانی ها ماندیم، بازی در تهران هم برگزار می شد تابع تصمیم مسئولان بودیم

به گزارش وبلاگ فروش، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، سرخپوشان به احترام هواداران و فوتبال منتظر ورود سپاهانی ها به ورزشگاه نقش جهان مانده اند.

گل محمدی: به احترام هواداران و فوتبال منتظر سپاهانی ها ماندیم، بازی در تهران هم برگزار می شد تابع تصمیم مسئولان بودیم

به گزارش وبلاگ فروش, یحیی گل محمدی درباره لغو دیدار سپاهان - پرسپولیس گفت: ما طبق برنامه از ساعت 14:45 در ورزشگاه نقش جهان حضور داشتیم و بعد از اینکه اعلام شد بازی با نیم ساعت تأخیر آغاز خواهد شد ساعت 16:15 در زمین حاضر شدیم و خود را آماده بازی کردیم. در ادامه دیدید که ما در زمان اعلام شده در زمین برای بازی حاضر شدیم و تیم داوری هم حضور پیدا کرد. با وجود اینکه 35 دقیقه دیگر هم گذشت مجدداً خبری از تیم حریف در زمین مسابقه نشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: ما هنوز نمی دانیم که چرا با وجود تأخیر به وجود آمده تیم حریف حتی برای گرم کردن به زمن مسابقه نیامد. آنها ساعت 16:25 به ورزشگاه آمدند و 20 دقیقه وقت داشتند تا خود را آماده بازی کنند، اما نه تنها بازیکنی به زمین نیامد بلکه اعضای تدارکات و هیچ کدام از مربیان آنها هم برای انجام کارهای مقدماتی در زمین حاضر نشدند.

ما به احترام هواداران و فوتبال منتظر سپاهانی ها ماندیم.، وی با بیان این جمله در پاسخ به این سؤال که آیا او معتقد است سپاهان اراده ای برای برگزاری بازی داشت یا نه، گفت: تأکید می کنم که هیچ کدام از اعضای تیم حریف قبل از بازی به زمین نیامدند و این مسئله خیلی عجیب بود!

گل محمدی با تأکید بر اینکه سپاهانی ها می دانستند بازی بدون تماشاگر برگزار خواهد شد، مطرح نمود: شب گذشته به هر دو تیم اعلام شد بازی بدون تماشاگر برگزار می شود. در هر صورت این تصمیمی بود که از بالا و از سوی وزارت ورزش و وزارت بهداشت برای سلامتی تماشاگران اتخاذ شد و ما هم تابع آن بوده و هستیم. خود ما هم هیچ وقت دوست نداریم بازی بدون تماشاگر برگزار شود، چون فوتبال با هواداران جذاب است، اما شرایط طوری بود که این تصمیم از سوی بالا گرفته شد. ما هم مسئله ای با این تصمیم نداشتیم و مطمئن باشید اگر بازی در تهران هم برگزار می شد باز هم تابع تصمیم مسئولان بودیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چرا بیشتر در زمین نماندند تا تیم سپاهان وارد زمین مسابقه شود، گفت: ما نهایت همکاری را با تیم سپاهان داشتیم. حتی پنج دقیقه بیشتر هم در زمین ماندیم، اما باز هم دیدیم خبری از تیم حریف نیست. تأکید می کنم حتی یک عضو تدارکات تیم حریف هم برای چیدن آب به کنار زمین نیامد. ما از این مسئله تعجب کردیم و واقعاً نفهمیدیم که چرا کسی از تیم حریف به زمین مسابقه و کنار آن نیامد. حتی نیمکت تیم سپاهان هم خالی بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گل محمدی: به احترام هواداران و فوتبال منتظر سپاهانی ها ماندیم، بازی در تهران هم برگزار می شد تابع تصمیم مسئولان بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: به احترام هواداران و فوتبال منتظر سپاهانی ها ماندیم، بازی در تهران هم برگزار می شد تابع تصمیم مسئولان بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید