چمران: سامانه های شهرداری تهران از شنبه در دسترس خواهد بود

به گزارش وبلاگ فروش، رئیس شورای شهر تهران گفت: شهروندان می توانند روز شنبه مصادف با میلاد امام رضا (ع)، به یمن و برکت این روز، از سامانه های شهرداری تهران استفاده نمایند.

چمران: سامانه های شهرداری تهران از شنبه در دسترس خواهد بود

به گزارش مهر، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه بازدید خود از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران (فاوا) گفت: بازدید امروز در ارتباط با راه اندازی و به روز کردن سیستم فاوای شهرداری تهران بود که خوشبختانه می توان این وعده را به مردم داد که سیستم ها به طور کامل برای بهره برداری عموم مردم آماده شده است.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به تضمین های موجود در باقی ماندن اطلاعات شهروندان در سیستم و سامانه های شهرداری تهران، اضافه کرد: شهروندان می توانند روز شنبه مصادف با میلاد امام رضا (ع)، به یمن و برکت این روز، از سامانه های شهرداری تهران استفاده نمایند و سازمان فاوای شهرداری تهران نیز در تمامی زمینه ها کار خود را آغاز کند.

چمران با بیان اینکه از بخش و سامانه های سازمان فاوای شهرداری تهران از جمله سامانه اقتصادی و شهرسازی به شخصه بازدید کردم، ادامه داد: مسئولان و مدیران سامانه های مختلف توضیحات و گزارشی از اقدام های اجرا شده ارائه کردند و در ادامه نیز نمونه هایی برای آنالیز انتخاب شد که تمامی آنها عملیاتی بود.

وی با تاکید بر ایستادگی در مقابل عملیات گسترده اجرا شده و خنثی سازی آن، بیان نمود: با توجه به شرایط پیش آمده باید احتیاط کرد و با برنامه حرکت کنیم، که این مورد نیز در حال اجرا است.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بیش از 50 هزار دسترسی کارمندی به سامانه ها در شهرداری تهران وجود دارد، اضافه کرد: شهرداری تهران در کنار ارتباط نزدیک با مردم، با تمامی نهادها نیز ارتباط نزدیک دارد و به روز کردن تمامی آنها کاری مشکل بود که شهرداری تهران و سایر نهادهای همکار توانستند به خوبی از پس این کار بر بیایند و در مدت کوتاهی کار خود را آغاز نمایند.

چمران با اشاره به شیطنت ها، تخریب ها و دروغ پراکنی های اجرا شده برای ایجاد استرس و دلهره به شهروندان مبنی بر سرقت اطلاعات شخصی آنها از سوی بعضی افراد مریض و معلوم الحال، ادامه داد: خوشبختانه در حمله سایبری اجرا شده به اطلاعات مردم آسیبی وارد نشده است و این بدین معنا نیست که دشمنان نمی خواستند این اتفاق بیوفتد بلکه نتوانستند به اطلاعات شهروندان آسیبی برسانند و به موقع جلوی این اقدام ایستادگی شد.

وی بیان نمود: هر چقدر در این بخش صحبت گردد ممکن است باز هم برای تعدادی از افراد غیر قابل قبول باشد، انشالله شهروندان تهرانی می توانند ظرف 2 تا 3 روز آینده با مراجعه به سامانه ها مشاهده نمایند که اطلاعاتی از بین نرفته است.

منبع: فرارو

به "چمران: سامانه های شهرداری تهران از شنبه در دسترس خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چمران: سامانه های شهرداری تهران از شنبه در دسترس خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید