چانگان های وارداتی با این قیمت عرضه می شوند، عکس

به گزارش وبلاگ فروش، گجت نیوز نوشت: قیمت چانگان های وارداتی سایپا برای عرضه به بازار ایران اعلام شد. در ادامه، جزئیات قیمت تیپ 2 و تیپ 3 چانگان CS35 پلاس در بازار ایران را آنالیز خواهیم کرد.

چانگان های وارداتی با این قیمت عرضه می شوند، عکس

گروه خودروسازی سایپا میخواهد از هفته آینده چانگان های وارداتی خود را با قیمت تازه روانه بازار کند. شورای رقابت در خرداد 1402 قیمت پایه چانگان CS35 پلاس تیپ دو را 849 میلیون و 628 هزار تومان و قیمت تیپ 3 آن را 904 میلیون و 470 هزار تومان در نظر گرفت؛ اما قیمت این خودروها اکنون با تغییر حقوق ورودی خودرو دستخوش تغییر شده است.

قیمت چانگان های وارداتی سایپا

پس از این که شورای رقابت قیمت پایه چانگان وارداتی را خاطرنشان کرد، شرکت سایپا نیز جزئیات قیمت نهایی آنها را با احتساب هزینه های قانونی نظیر عوارض قانونی شماره گذاری، مالیات نقل و انتقال و ارزش افزوده، بیمه شخص ثالث، هزینه اسقاط و حمل تا شبکه توزیع منتشر کرد که نسبت به قیمت پایه حدود 260 تا 280 میلیون تومان گران تر شدند.

در واقع شرکت سایپا با تعرفه 55 درصدی و احتساب تمام هزینه های قانونی، قیمت فروش چانگان CS35 پلاس تیپ 2 را 1 میلیارد و 114 میلیون تومان و قیمت تیپ 3 آن را 1 میلیارد و 182 میلیون تومان در نظر گرفت.

افزایش قیمت چانگان اس 35 پلاس با تعرفه تازه

در حالی که شرکت سایپا قیمت خودروهای چانگان را با محاسبه حقوق ورودی 55 درصدی برای خودروهای وارداتی مشخص نموده بود، اما هیئت دولت در 21 خردادماه حقوق ورودی تازه را خاطرنشان کرد که طبق آن تعرفه حقوق ورودی به 70 درصد افزایش پیدا کرد. همین موضوع باعث شد تا قیمت فروش این خودروها حدود 65 میلیون تومان افزایش پیدا کند.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "چانگان های وارداتی با این قیمت عرضه می شوند، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چانگان های وارداتی با این قیمت عرضه می شوند، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید