واکنش خاص رامین رضاییان به شایعه پوشیدن پیراهن استقلال

به گزارش وبلاگ فروش، پس از شروع جابجایی لیگ بیست و سوم، مسعود سعیدی مدیررسانه ای باشگاه سپاهان اصفهان با با انتشار یک توییت با عکسی از مدافع ملی پوش در کنار ریکاردو ساپینتو، سرمربی سابق استقلال منتشر شده، گفت: فقط یک گروه هستند که از آب های آلوده همواره ماهی گرفته اند!

واکنش خاص رامین رضاییان به شایعه پوشیدن پیراهن استقلال

انتشار این توئیت، شایعه عجیبی را در فضای مجازی و اینستاگرام در پی داشت مبنی بر اینکه رامین رضاییان قرار است به استقلال برود! هرچند ساپینتو از استقلال رفته است اما انتشار عکس رامین رضاییان در کنار یک سرمربی استقلالی بر حاشیه و شایعات دامن زد.

خود رامین رضاییان اما سال گذشته در برنامه فوتبال برتر به این شایعه که هر سال مطرح می گردد، این چنین پاسخ داد: فوتبال اصلا ارزش این را ندارد که طرفداران ناراحت شوند. به نظرم حتی تیم رقیب به آدم 10 یا 20 میلیارد بیشتر هم بدهد، اصلا دوست ندارم به آن تیم بروم چون می دانم طرفداران پرسپولیس از این موضوع ناراحت می شوند و تحت هیچ شرایطی دوست ندارم دل کسی بشکند.

رضاییان در همان برنامه تلویزیونی هم بیان کرد قبلا از استقلال پیشنهاد داشته ولی حاضر به امضای قرارداد با آبی ها نشد. اما ماجرای پیشنهاد استقلال به رامین رضاییان چه بود و چه زمانی این پیشنهاد داده شد؟ رضاییان یکبار و قبل از آمدن به پرسپولیس و زمانیکه در راه آهن حضور داشت، از استقلال پیشنهاد دریافت کرد. در واقع قبل از آغاز لیگ پانزدهم رامین از هر دو تیم پرسپولیس و استقلال پیشنهاد داشت ولی در نهایت رامین پیراهن قرمز را انتخاب کرد و 2 فصل هم برای پرسپولیس بازی کرد. در لیگ شانزدهم و بعد از رفتن رضاییان به ترکیه و بازگشت او به پرسپولیس، حواشی مختلفی برای او ایجاد شد.

چند هفته مانده به خاتمه فصل و بعد از درگیری رامین با علیپور در اردوی دبی و قبل از بازی مقابل الوصل، از سوی برانکو کنار گذاشته شد. بعد از خاتمه لیگ شانزدهم دومین پیشنهاد استقلال به رضاییان رسید و آبی ها قصد داشتند رضاییان را مستقیما از پرسپولیس جذب نمایند. باشگاه استقلال قصد داشت در آن مقطع از اختلاف به وجود آمده بین رامین و برانکو استفاده نمایند و رضاییان را به تیمشان بیاورند. در آن موقع حتی شایعه شد که رضاییان چند بار با استقلال مذاکره هم کرد و حتی تا آستانه قرارداد قرار داشت ولی در نهایت این اتفاق رخ نداد و رامین تصمیم گرفت به جای استقلالی شدن راهی اروپا و لیگ بلژیک گردد.

به رغم طعنه سپاهانی ها، حتی یک درصد هم امکان ندارد رامین رضاییان ملی پوش در این سن و سال بخواهد دل طرفداران پرسپولیس را شکسته و پیراهن استقلال را بپوشد.

منبع: فرارو

به "واکنش خاص رامین رضاییان به شایعه پوشیدن پیراهن استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش خاص رامین رضاییان به شایعه پوشیدن پیراهن استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید