هوش مصنوعی طرح ها و نقاشی ها را به واقعیت نزدیک می نماید؟

به گزارش وبلاگ فروش، سرویس مبتنی بر هوش مصنوعی Scribble Diffusion، ابزاری برای تبدیل نقاشی به عکس است که به صورت رایگان در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

هوش مصنوعی طرح ها و نقاشی ها را به واقعیت نزدیک می نماید؟

این روزها، توسعه دهندگان درحال یافتن کاربرد های مختلفی برای استفاده گسترده تر از هوش مصنوعی هستند که موارد زیادی از آن ها جنبه تفریح دارند. ابزار Scribble Diffusion یکی از همین عناوین است که امکان تبدیل نقاشی به عکس را در اختیار کاربران قرار می دهد و در مطلب پیش رو، نگاهی کوتاه به امکانات و عملکرد آن انداخته ایم.

احتملاً تا به امروز نام سرویس های تبدیل متن به تصویر مانند Dall-E 2 یا Midjourney به گوشتان خورده است که می توانند توضیحات وارد شده را به عکس تبدیل نمایند. اگرچه در اغلب این سرویس ها، می توان یک تصویر ورودی را برای ایده برداری هوش مصنوعی انتخاب کرد؛ ولی امکان رسم مستقیم طرح ها در آن ها وجود ندارد و تنها محدود به دستور های نوشتاری هستند.

معرفی برترین سایت هایی که با هوش مصنوعی متن را به عکس تبدیل می نمایند

ابزار Scribble Diffusion با رویکرد متفاوتی در این زمینه پا به میدان گذاشته است و می تواند در تبدیل نقاشی به عکس کاربرد داشته باشد. برای بهره مندی از ویژگی گفته شده، تنها کافی است تا در موبایل، تبلت یا رایانه خود وارد سایت scribblediffusion.com شوید و سپس طرح مورد نظر خود را در کادر سفید رنگ، بکشید.

در پایین کادر در نظر گرفته شده برای رسم طرح، قسمتی برای وارد کردن توضیحات وجود دارد که با نوشتن ایده خود در آن، می توانید به هوش مصنوعی بگویید که قصد دریافت چه خروجی را دارید. واضح است که مانند اغلب ابزار های مبتنی بر هوش مصنوعی، هرچه جزئیات بیشتری در بخش مذکور وارد نمایید، نتیجه دقیق تری هم در اختیار خواهید داشت.

پس از وارد کردن توضیحات، روی کلید Go کلیک کنید و کمی صبر نمایید تا پردازش های لازم، انجام گردد. در نهایت طرح رسم شده در کنار خروجی مربوط به آن برای شما نمایش داده خواهد شد. همانطور که در تصاویر معین است، این سرویس توانایی چندان بالایی در ایجاد خروجی های واقع گرایانه ندارد؛ اما کیفیت نهایی به توضیحات کاربر و طرح اولیه هم بستگی دارد.

برای ایجاد یک طرح نو، می توانید روی گزینه Clear در پایین کادر رسم کلیک کنید و دوباره مراحل گفته شده را طی نمایید. بعلاوه هر خروجی دارای یک لینک اختصاصی است که با کلیک روی گزینه Copy link می توانید آن را در کلیپ بورد قرار دهید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

منبع: دیجیاتو

منبع: فرادید

به "هوش مصنوعی طرح ها و نقاشی ها را به واقعیت نزدیک می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوش مصنوعی طرح ها و نقاشی ها را به واقعیت نزدیک می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید