هر روز باید چقدر راه برویم؟

به گزارش وبلاگ فروش، اغلب ما می دانیم که حرکت و راه رفتن برای سلامتی ما خوب است اما شاید ندانیم که عدم تحرک بدنی تا چه حد خطرناک است و می تواند بدن را دچار مشکلاتی جدی کند.

هر روز باید چقدر راه برویم؟

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، عدم تحرک بدنی با افزایش خطر ابتلا به چندین بیماری و مرگ و میر زودرس همراه است تخمین زده می گردد که عدم تحرک بدنی به طور مستقیم و غیرمستقیم مسئول 6.8 میلیارد دلار هزینه مراقبت های بهداشتی در کانادا در هر سال است.

بسیاری از ما ورزش نمی کنیم. طبق گزارش آژانس بهداشت عمومی کانادا ، تنها 22 درصد از بزرگسالان به مقدار توصیه شده فعالیت بدنی هفتگی دارند.این در حالی است که بسیاری از متخصصان بهداشت و سلامت معتقدند که ما باید هر روز بیشتر از روز قبل حرکت کنیم. برای مثال به اندازه 10،000 قدم در روز.

اگر یک ردیاب تناسب اندام پوشیدنی دارید ، محتمل است که به طور اتوماتیک می توانید با یک هدفیاب تناسب اندام با 10،000 قدم در روز هماهنگ شوید. این تعداد قدم برای بیشتر افراد حدود هشت کیلومتر است. اما یک مطالعه جدید دانشگاه هاروارد که توسط انجمن پزشکی آمریکا منتشر شده است نشان می دهد که مزایای حرکت حتی در سطوح بسیار پایین نیز وجود دارد. محققان میزان مرگ و میر زنان را در دهه 70 سالگی خود آنالیز کردند که در مقایسه با افرادی که کم تحرک تر بودند، روزانه بیشتر قدم برداشته بودند. بر اساس این آنالیز ها معین شد که مرگ و میر این گروه از زنان که به طور متوسط روزانه 4 هزار قدم برداشتند به طور قابل توجهی پایین تر از زنانی بودند که روزانه حدود 2700 قدم برداشتند.

هنگامی که حرکت را آغاز می کنید ، قلب شما آغاز به پمپاژ می نماید و جریان خون اطمینان می دهد که تمام قسمت های بدن شما آنچه را که لازم دارد دریافت می نمایند. رهنمودهای مربوط به فعالیتهای بدنی کانادا که توسط انجمن فیزیولوژی ورزش کانادا منتشر شده است ، بیان می نماید که هر فرد 18 ساله و بالاتر از 18 ساله باید 150 دقیقه فعالیت بدنی هوازی متوسط تا شدید را در هفته انجام دهند. این فعالیت ها باعث می گردد بزرگسالان کمی عرق نمایند و شرایط تنفسشان نیز بهبود یابد.

منبع: انتخاب

به "هر روز باید چقدر راه برویم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر روز باید چقدر راه برویم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید