هاشمی: هیچ مکالمه و نامه نگاری با سلطانی فر برای مدیرعاملی پرسپولیس نداشته ام

به گزارش وبلاگ فروش، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در چند وقت اخیر بین من و وزیر ورزش مکالمه، نامه نگاری یا دیداری صورت نگرفته و برنامه ای برای مدیرعاملی نداشته و ندارم.

هاشمی: هیچ مکالمه و نامه نگاری با سلطانی فر برای مدیرعاملی پرسپولیس نداشته ام

به گزارش وبلاگ فروش، مهرداد هاشمی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: در اواخر اسفند سال 97 اولین پیشنهاد به من برای حضور در باشگاه پرسپولیس، پیشنهاد جهت پذیرش پست مدیرعاملی باشگاه شد. از آنجایی که سال های سال است تصمیم به پذیرش هرگونه پست مدیرعاملی در هیچ شرکت و سازمانی نداشته ام، در همان زمان نیز آن را نپذیرفته و در نهایت به عنوان به عنوان عضو هیئت مدیره پرسپولیس درآمدم.

وی ادامه داد: مجالی برای گفتن بسیاری از حرف ها نیست و خود نیز هنوز تمایلی به گفتن آنها ندارم، اما این روزها که دوباره شاهد هستم همان عده معلوم الحال با به راه انداختن موج جدیدی از شایعات، در پی تشویش اذهان طرفداران هستند، لازم دانستم عرض کنم همانطور که قبلا نیز در یک برنامه زنده تلویزیونی اعلام کردم، در طی مدت حضورم در پرسپولیس در چند مرحله پیشنهاد قبول مدیریت عاملی باشگاه شد که به همان دلیل که ذکر کردم و همچنین دلایلی دیگر از پذیرفتن آن امتناع کردم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس عنوان نمود: می دانم و بسیاری از طرفداران هم می دانند که وجود هر مدیری که در تضاد منافع با این افراد که خود را در پوشش دلسوزان به هوادارن قالب نموده اند باشد، با زیرکی، بی شرمی و ناجوانمردانه درپی تخریب شخصیت او برآمده اما در پس ماجرا به دنبال اهداف و منافع شخصی خود هستند.

هاشمی در خاتمه گفت: ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی مردم کشورم، به ویژه طرفداران، بازیکنان و خانواده عظیم و عزیز پرسپولیس، مجددا تاکید می کنم که در چند هفته گذشته بین بنده و وزیر محترم ورزش هیچ مکالمه، نامه نگاری یا دیداری صورت نگرفته و خود نیز هیچ برنامه و تمایلی برای پذیرش مدیرعاملی باشگاه که حتما باعث افتخار است، نداشته و ندارم. لذا شایعات مرتبط با این موضوع کذب بوده و در حد امکان از کسانی که به این شایعات دامن زده و یا در آن شریک هستند، به وسیله مراجع قانونی اقدام خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هاشمی: هیچ مکالمه و نامه نگاری با سلطانی فر برای مدیرعاملی پرسپولیس نداشته ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی: هیچ مکالمه و نامه نگاری با سلطانی فر برای مدیرعاملی پرسپولیس نداشته ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید