ناوگروه کشور هندوستان در بندرعباس پهلو گرفت

به گزارش وبلاگ فروش، فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش از حضور هم زمان ناوگان نظامی ارتش ایران و هند در بنادر نظامی یکدیگر اطلاع داد.

ناوگروه کشور هندوستان در بندرعباس پهلو گرفت

امیر دریادار دوم رضا قربانی عصر پنجشنبه در حاشیه مراسم استقبال از ناوگروه نیروی دریایی هندوستان در جمع وبلاگ فروش اظهار کرد: امروز میزبان سه فروند شناور نظامی از نیروی دریایی هند هستیم که این حضور ضمن تقویت ارتباطات صلح و دوستی میان دو ملت سبب ارتقای همکاری ها و تعاملات آموزشی و انتقال دانش نظامی خواهد شد.

وی اضافه کرد: نیروی دریایی ارتش در سایه مسئولیت ذاتی خود در حفظ منافع و منابع جمهوری اسلامی ایران در آبهای سرزمینی و بین المللی وظیفه توسعه دیپلماسی دریایی را نیز دارد و این مراودات جریان دارد.

امیر قربانی ادامه داد: اکنون 3 فروند شناور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در سواحل عمان (بندر سلاله) و هندوستان (بمبئی) پهلو گرفته اند و مراودت ها و دید و بازدیدها و تعاملات آموزشی خود را در میان می گذارند.

وی به اقامت 3 روزه ناوگروه هند که امروز در بندرعباس پهلو گرفتند، اشاره و بیان داشت: برنامه هایی برای این 3 روز تدارک دیده شده که امیدواریم سبب افزایش سطح تعاملات دو نیروی دریایی ایران و هندوستان گردد.

وبلاگ فروش هرمزگان بندرعباس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ناوگروه کشور هندوستان در بندرعباس پهلو گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناوگروه کشور هندوستان در بندرعباس پهلو گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید