قصه های آن سوی خاک ریز با حضور قصه گویان برتر کشوری

به گزارش وبلاگ فروش، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در خوزستان، ویژه برنامه قصه گویی قصه های آن سوی خاک ریز، به همت انجمن قصه گویی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان استان خوزستان با مشارکت قصه گویانی از استان های کرمان، کرمانشاه و یزد، از چهارشنبه 31 شهریور آغاز و تا سه شنبه 6 مهر 1400 ادامه دارد.

قصه های آن سوی خاک ریز با حضور قصه گویان برتر کشوری

براساس گزارش، در این ویژه برنامه هر روز رأس ساعت 11 صبح، یک قصه گو از هفت قصه گوی منتخبِ استان های خوزستان، کرمان، کرمانشاه و یزد، از طریق صفحه انجمن قصه گویی کانون خوزستان به نشانی ghesehgoueekhouzestan، به صورت زنده قصه گویی خواهند داشت.

علاقه مندان به قصه و قصه گویی می توانند قصه قلعه ِجنی را با قصه گویی فاطمه رشیدی از خوزستان امروز، قصه ور آر یو حسن با قصه گویی آرام امینی از کرمان در یک مهر و قصه نجوای کرخه را با قصه گویی مونا سبحانی از خوزستان در 2 مهر بشنوند و ببینند.

در 3 مهرماه مرجان نوروزی زاده از خوزستان قصه یه جور دیگه، نعیمه بیدمشکی از یزد در 4 مهر قصه فقط پنج کوچه بن بست، علی قسمتی از کرمانشاه در 5 مهر قصه 73 مین یار و فاطمه جوکار از خوزستان در 6 مهر قصه راز سیب را، در ویژه برنامه قصه گویی قصه های آن سوی خاک ریز اجرا خواهند کرد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "قصه های آن سوی خاک ریز با حضور قصه گویان برتر کشوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قصه های آن سوی خاک ریز با حضور قصه گویان برتر کشوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید