فرمانداران ملزم به آنالیز دقیق تأمین آب و برق مدارس شدند

به گزارش وبلاگ فروش، استاندار هرمزگان گفت: اگر در شروع سال تحصیلی تازه مدرسه ای بدون آب و برق باشد، آب و برق فرمانداری آن شهرستان قطع می گردد.

فرمانداران ملزم به آنالیز دقیق تأمین آب و برق مدارس شدند

مهدی دوستی در نشست شورای آموزش و پرورش استان گفت: مسائل حوزه آب و برق تمام مدارس استان باید تا پیش از شروع سال تازه تحصیلی برطرف گردد و در این خصوص به تمام فرمانداران نیز نامه زده شده است.

اوگفت: فرمانداران ملزم به آنالیز دقیق این موضوع و تأمین آب و برق مدارس هستند.

استاندار هرمزگان در ادامه با تاکید بر اینکه ایمنی مدارس جزء مهم ترین نکاتی است که باید آنالیز کامل گردد گفت: رعایت نشدن ایمنی در مدارس و سهل انگاری در این خصوص به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و از این رو همه مسئولان بویژه مدیران مدارس باید با دقت و ظرافت آنالیز و کاستی ها را برطرف نمایند.

استاندار هرمزگان گفت: قرارگاه مردم در بخش نوسازی مدارس کار خود را شروع نموده است و فعالیت مستمر خواهد داشت.

مهدی دوستی بر تکمیل زیرساخت ها، شادابی و آمادگی فضای مدارس، آماده باش ناوگان سرویس دهی به معلمان و دانش آموزان، ایجاد رفت و آمد ایمن، ایمنی کامل محیط مدرسه و نظارت همه جانبه فرمانداران بر امور بازگشایی مدارس تاکید نمود.

او آموزش را مهم ترین رکن توسعه هر جامعه دانست و گفت: مسائل آموزش و پرورش مرتبط با بچه ها ما و آینده استان و کشور است و همه مدیران دستگاه های اجرایی باید با حساسیت انجام وظیفه نمایند.

استاندار هرمزگان با اشاره به درخواست خانواده ها مبنی بر استفاده از سرویس مدارس گفت: باید با توجه به احتیاج استان در شهر ها و روستاها، سرویس مدارس همزمان با بازگشایی مدرسه تامین و فعال گردد تا دانش آموزان در این زمینه مسئله ای نداشته باشند.

مهدی دوستی تامین سرویس رفت و آمد معلمان فعال در بخش ها و منطقه ها روستایی را نیز مهم دانست و گفت: باید با برنامه ریزی، سهم معلمان در پرداخت هزینه های سرویس به حداقل و در حد امکان به حذف برسد تا معلمان بدون دغدغه و مشکل در کلاس درس حاضر شوند.

او بر تامین به موقع کتب درسی هم تاکید نمود و گفت: براساس گزارش های دریافتی و ثبت سفارش، کتب مورد احتیاج به استان رسیده است و از این رو باید در اول مهرماه هیچ دانش آموزی در استان بدون کتاب باقی نماند.

استاندار هرمزگان گفت: کیفیت بخشی به مسائل آموزشی باید در اولویت قرار گیرد تا شاهد رشد سهم دانش آموزان هرمزگان در بین نفرات برتر کنکور شویم.

مهدی دوستی بر افزایش برنامه های دینی، فرهنگی و پرورشی در مدارس تاکید نمود و گفت: معلمان پرورشی با کار فرهنگی مستمر و خلاق بر نکات ظریف اخلاق و رفتار اسلامی، حفظ کرامت ها و حرمت های انسانی سفارش شده در دین ما، با ظرافت تمام تاکید نمایند.

وبلاگ فروش هرمزگان بندرعباس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "فرمانداران ملزم به آنالیز دقیق تأمین آب و برق مدارس شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانداران ملزم به آنالیز دقیق تأمین آب و برق مدارس شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید