عکاسخانه کاخ گلستان راه اندازی می شود

به گزارش وبلاگ فروش، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهانگردی از برنامه ریزی ها برای راه اندازی و بهره برداری از عکاسخانه مجموعه جهانی کاخ گلستان خبر داد.

عکاسخانه کاخ گلستان راه اندازی می شود

خشایار نیکزادفر مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهانگردی امروز شنبه 21 تیر 99 در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ فروش، با اشاره به اهمیت مجموعه جهانی کاخ گلستان، اضافه کرد: با توجه به استقبال گردشگران و بازدیدکنندگان از ثبت خاطرات در هنگام بازدید از مجموعه جهانی کاخ گلستان، این شرکت در مزایده ای نسبت به انتخاب مجری به منظور راه اندازی عکاسخانه در این مجموعه اقدام کرده است.

او اضافه کرد: انتخاب مجری از طریق مزایده به منظور راه اندازی و بهره برداری عکاسخانه واقع در بخش ضلع جنوب شرقی کاخ گلستان در مجاورت عمارت بادگیر اجرا شده است ، تا افراد واجد الشرایط از این طریق بتواننند در این مزایده شرکت کنند.

نیکزاد ادامه داد: این مزایده در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به شماره 5099001504000001 از 17 الی 28 تیر قابل مشاهده است.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی ادامه داد: جزئیات کامل این مزایده در سایت این شرکت به آدرس https://iwtdc.ir/ تشریح شده و علاقه مندان برای شرکت در این مزایده می توانند با مراجعه به سایت شرکت اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.

منبع: میراث آریا

به "عکاسخانه کاخ گلستان راه اندازی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکاسخانه کاخ گلستان راه اندازی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید