شایعه جدی؛ پرسپولیس در پی آقای گل لیگ

به گزارش وبلاگ فروش، گادوین منشا بعد از درخشش در پیکان به پرسپولیس آمد و در اوایل حضورش در پرسپولیس مهاجم مؤثری بود، اما کم کم زرق و برق حضور در تیم پرطرفدار و توجه بعضاً افراطی به او باعث شد بشدت افت کند و مهاجمی ناآرام برای پرسپولیس باشد.

شایعه جدی؛ پرسپولیس در پی آقای گل لیگ

منشا در استقلال هم نمایش های بسیار ضعیفی ارائه کرد و بعد از آن به گل گهر پیوست. با حضور در یک تیم شهرستانی شرایط برای این مهاجم نیجریه ای بهتر شد، اما در فصل جاری و با رفتن به مس رفسنجان شرایط برای او کاملاً تغییر کرد.

منشا در حال حاضر با 14 گل برترین گلزن لیگ برتر است و هر چند بیشتر این گل ها را با ضربات پنالتی به ثمر رسانده، اما در یک تیم میانه عملکرد قابل قبولی داشته و به نظر می رسد دوباره اوج گرفته است. در عین حال به نظر می رسد آقای گلی او در این فصل قطعی باشد.

دیروز شنیده شد پرسپولیس که این فصل از مهاجمانش خیری ندیده دنبال گادوین منشا است که با توجه به درخشش او در این فصل اصلاً عجیب نیست و حتماً خود منشا هم دوست دارد دوباره سرخپوش گردد و در کانون توجه قرار گیرد. به هر حال این شایعه ای است که باید جدی اش گرفت، هر چند در تیم و باشگاه پرسپولیس هیچ کس دوست ندارد درباره این مسأله صحبت کند.

با در نظر گرفتن احتمال جدایی مهدی عبدی و ابهام در تمدید قرارداد با آل کثیر، پرسپولیس حداقل یک مهاجم نوک برجسته دیگر برای فصل بعد می خواهد.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "شایعه جدی؛ پرسپولیس در پی آقای گل لیگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه جدی؛ پرسپولیس در پی آقای گل لیگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید