سیف برقی: دریافت تست کرونا از داوران سیاست ماست، اگر تست انجام نمی شود، باید نظارت مان را بیشتر کنیم

به گزارش وبلاگ فروش، دکتر توحید سیف برقی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال تأکید کرد که دریافت تست PCR از داوران طبق ابلاغ کمیته داوران جزو سیاست های فدراسیون است.

سیف برقی: دریافت تست کرونا از داوران سیاست ماست، اگر تست انجام نمی شود، باید نظارت مان را بیشتر کنیم

دکتر توحید سیف برقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ فروش درباره اینکه آیا از داوران فوتبال تست کرونا گرفته می شود یا نه، گفت: طبق سیاست های ما، برای داورانی که در تهران هستند با هماهنگی ایفمارک و برای داوران در شهرهای دیگر هم با هماهنگی هیئت های پزشکی ورزشی، تست کرونا گرفته می شود.

وی افزود: سیاست گذاری ما به این شکل است که کمیته داوران لیست داوران و ناظرانی که در آن هفته مسئول مسابقات هستند، به ما ارائه می دهند و طبق همان لیست از افراد تست PCR گرفته می شود. سیاست گذاری ما این گونه بوده است و حتماً از همه داورانی که نام شان در لیست باشد، تست گرفته می شود .

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال درباره اینکه برخی داوران بدون اینکه بخواهند نام شان فاش شود اعلام کرده اند با وجود داشتن ابلاغ هفتگی برای قضاوت از آنها تست گرفته نمی شود، گفت: اگر چنین مسئله ای باشد، باید موضوع بررسی شود و ما هم نظارت مان را بیشتر کنیم، چون اعلام کرده ایم باید این تست ها انجام شود.

سیف برقی گفت: علت گرفته نشدن تست ها می تواند عدم معرفی از سوی کمیته داوران باشد، شاید کوتاهی از سمت ما بوده و افرادی را جا انداخته ایم، شاید مراکزی که باید تست می گرفتند این کار را انجام نداده اند و حتی ممکن است خود داوران برای انجام تست ابلاغ گرفته باشند و خودشان را معرفی نکنند. مسلماً هر داوری که طبق لیست به ما اعلام می شود، باید تست بدهد و این موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا اگر تست ها انجام نمی شود، به درستی صورت بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیف برقی: دریافت تست کرونا از داوران سیاست ماست، اگر تست انجام نمی شود، باید نظارت مان را بیشتر کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیف برقی: دریافت تست کرونا از داوران سیاست ماست، اگر تست انجام نمی شود، باید نظارت مان را بیشتر کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید