رویداد توسعه فناوری در صنعت برق برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ فروش، رویداد توسعه فناوری در صنعت برق با هدف ارائه ایده های فناورانه در راستای برطرف مسائل صنعت برق در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می گردد.

رویداد توسعه فناوری در صنعت برق برگزار می گردد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ فروش، در رویداد توسعه فناوری در صنعت برق ، بخشی از نیازمندی های صنعت برق کشور در حوزه های فراوری، انتقال و توزیع معرفی خواهند شد.

در این رویداد که با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت نیرو برگزار می گردد شرکت های دانش بنیان و فناورانی که بهترین پیشنهادها و راهکارهای فناورانه را برای حل مسائل مطروحه ارائه نمایند، فرصت همکاری تجاری با شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو را خواهند یافت.

رویداد توسعه فناوری در صنعت برق یک رویداد مبتنی بر تقاضای فناوری است که هدف آن حل مسائل و پاسخگویی به نیازهای فناورانه صنعت برق کشور با استفاده از توانمندی و ظرفیت شرکت های دانش بنیان و فناور و ایجاد همکاری تجاری بین این شرکت ها و مجموعه های تابعه وزارت نیرو است.

در این رویداد، بخشی از نیازمندی های صنعت برق کشور در حوزه های فراوری، انتقال و توزیع معرفی خواهند شد و شرکت ها و فناورانی که بهترین پیشنهادها و راهکارهای فناورانه را برای حل مسائل مطروحه ارائه نمایند، فرصت همکاری تجاری با شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو را خواهند یافت.

بخش های مختلف این رویداد شامل نمایشگاه نیازمندی های صنعت برق و توانمندی های شرکت های دانش بنیان، نشست های معرفی نیازهای فناورانه صنعت برق و جلسات حاشیه ای B2B، نشست معرفی توانمندی های شرکت های دانش بنیان صنعت برق و جلسات حاشیه ای B2B، نشست های مذاکره تجاری با هدف همکاری های فناورانه، نشست های انتقال تجربه بین شرکت های دانش بنیان می باشد و شرکت در همه بخش های برای همه علاقه مندان آزاد است.

در این رویداد شرکت های دانش بنیان و فناور صنعت برق امکان ارائه هر نوع ایده عملیاتی برای مدیریت مصرف برق در ساعات پیک را دارند.

با توجه به هماهنگی اجرا شده بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت نیرو، ایده ها و پیشنهادات در این خصوص طی مدت تعیین بعد از رویداد جمع آوری و در صورت دارا بودن قابلیت اجرا پیش از تابستان 99 با مشارکت ارائه دهنده پیشنهاد عملیاتی خواهند شد.

این رویداد دو روزه 5 و 6 اسفند ماه 1398 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی توسط ستاد توسعه فناوری های حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری توانیر و ساتکاب از مجموعه وزارت نیرو برگزار می گردد.

علاقمندان و شرکت های دانش بنیان، فناوران، دانشگاهیان و نوآوران می توانند به وسیله لینک https://evnd.co/1mASb ثبت نام نمایند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "رویداد توسعه فناوری در صنعت برق برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد توسعه فناوری در صنعت برق برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید