دومین رویداد ایرانسل پیچ با موضوع استارتاپ های استان اصفهان برگزار گردید

به گزارش وبلاگ فروش، خبرگزاری خبرنگاران- دومین رویداد ایرانسل پیچ (Irancell Pitch) با حضور جمعی از استارتاپ ها و شرکت های خلاق استان اصفهان برگزار گردید.

دومین رویداد ایرانسل پیچ با موضوع استارتاپ های استان اصفهان برگزار گردید

به گزارش وبلاگ فروش ، دومین رویداد ایرانسل پیچ با موضوع تیم های استارتاپی و شرکت های خلاق استان اصفهان، شنبه 13 آذر 1400، در مرکز نوآوری ایرانسل، واقع در ایستگاه نوآوری شریف تهران، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید.

در این رویداد، تیم های استارتاپی و شرکت های دانش بنیان دعوت شده، محصول و خدمت نوآورانه خود را با هدف ایجاد زنجیرۀ ارزشی نو بر بستر های فعلی ایرانسل، در حضور داوران ارائه کردند.

شرکت های نوآور و استارتاپ های خلاقِ برگزیده، به منظور ایجاد مدل های کسب وکاری نو و توسعه زنجیره ارزش ایرانسل، با رویکرد توسعه مشارکت فناورانه (DTC)، مورد حمایت مرکز نوآوری ایرانسل قرار می گیرند تا فرصت رشد و توسعۀ بازار برای آن ها فراهم گردد.

نخستین رویداد ایرانسل پیچ، 11 مهر 1400، با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و با حضور شرکت های فناور و تیم های استارتاپی منتخب ناحیۀ نوآوری شریف، در مرکز نوآوری ایرانسل برگزار گردیده بود.

رویداد ایرانسل پیچ با هدف انتخاب استارتاپ های مبتنی بر فناوری های نوین و شرکت های دانش بنیانِ فناور و حمایت از آنها جهت توسعه بازار، به وسیله مجموعۀ ایرانسل لبز (Irancell Labs) در مرکز نوآوری ایرانسل، واقع در ایستگاه نوآوری شریف، برگزار گردیده است.

مرکز نوآوری ایرانسل، در قالب مجموعۀ ایرانسل لبز (Irancell Labs) و با هدف فرصت آفرینی در زمینۀ فناوری های برتر، به منظور خلق ارزش، رفاه انسان ها و توسعۀ سبک زندگی دیجیتال تشکیل شده است.

از مهم ترین زمینه های مورد حمایت مرکز نوآوری ایرانسل، می توان به خدمات سبک زندگی دیجیتال، سلامت دیجیتال، خدمات مبتنی بر مکان، رایانش ابری، فینتک، هوش مصنوعی، بازاریابی دیجیتال و ویدیوی درخواستی (VoD) اشاره نمود.

مجموعۀ ایرانسل لبز، از سال 1398، با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با جامعۀ دانشگاهی و یاری به مراکز علمی، استارتاپ ها و شرکت های فناور و با مأموریت انجام فعالیت های تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری سازی در زمینۀ شبکۀ ارتباطات و فناوری اطلاعات و کسب وکارهای پیرامونی با یاری مراکز علمی و پژوهشی داخل و خارج از کشور، اعم از دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و شرکت های فناور، با هدف تأمین نیازمندی های بازار ICT تأسیس شده است.

منظره این مجموعه، پیشگام بودن در توسعۀ منابع انسانی و زیرساخت های تحقیقاتی اقتصاد دانش بنیان در حوزۀ ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستیابی به جایگاه بهترین شرکت ملی در زمینۀ خلق محصولات و خدمات این حوزه است و بخش تحقیق و توسعه، مرکز نوآوری ایرانسل و آموزشگاه ایرانسل، از جمله بخش های اصلی آن هستند.

ایرانسل، نخستین ارائه دهندۀ 5G در ایران، با راه اندازی مرکز نوآوری، در پی حرکت در جهت توسعه خدمات متنوع و توسعۀ سبک زندگی دیجیتال و خلق آینده ای همگام با تحولات دنیای دیجیتال است تا با بهره گیری از فناوری های برتر در حوزه های مختلف، خلق ارزش کند.

پارک های علم و فناوری و شتاب دهنده های علاقه مند، می توانند برای شرکت در رویدادهای آینده ایرانسل پیچ، با ایمیل [email protected] در ارتباط باشند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "دومین رویداد ایرانسل پیچ با موضوع استارتاپ های استان اصفهان برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین رویداد ایرانسل پیچ با موضوع استارتاپ های استان اصفهان برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید