دبیرخانه شهرهای خلاق ایران در رشت راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ فروش، خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبر و گزارش های بدست آمده، دبیرخانه شهرهای خلاق ایران در رشت راه اندازی شد.

دبیرخانه شهرهای خلاق ایران در رشت راه اندازی شد

ولی جهانی اظهار کرد: تنوع غذایی و خوراک در گیلان و رشت دارای معروفیت جهانی است و بسیاری از گردشگران خاطره شیرین و به یادماندنی با سفره های رنگ به رنگ گیلانی ها دارند.

وی از راه اندازی دبیرخانه شهرهای خلاق ایران در رشت اطلاع داد و اضافه نمود: با توجه به ظرفیتهای موجود باید کاری کنیم که پرونده شهر خلاق خوراک مرکز استان در یونسکو تداوم داشته باشد و با این برند بتوانیم شاهد پیشرفت و آبادانی شهر باشیم و سرمایه گذاران داخلی و خارجی را جذب کنیم.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان با بیان اینکه متولی تشکیل دبیرخانه شهر خلاق سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت است، گفت: برای پیشبرد اهداف این دبیرخانه باید همه مسئولان به ویژه فعالان حوزه فرهنگی، صنایع دستی و…همکاری لازم را با این دبیرخانه به عمل آورند.

جهانی با اشاره به ظرفیتهای بالقوه گیلان و رشت در بخشهای مختلف اعلام کرد: باید زمینه و ظرفیتهای خلاق شهر به دقت احصاء، شناسایی و در آن حوزه سرمایه گذاری گردد.

وی ادامه داد: دبیرخانه شهرهای خلاق ایران در مکان بانک ملی قدیم واقع در پیاده راه فرهنگی رشت راه اندازی شد.

منبع: همگردی

به "دبیرخانه شهرهای خلاق ایران در رشت راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیرخانه شهرهای خلاق ایران در رشت راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید