خبرنگاران تسهیلات بلاعوض به حساب مدیران نشریات کرمانشاه واریز شد

به گزارش وبلاگ فروش، کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های کرمانشاه، از واریز تسهیلات بلاعوض به حساب مدیران نشریات محلی استان خبر داد.

خبرنگاران تسهیلات بلاعوض به حساب مدیران نشریات کرمانشاه واریز شد

وحید نیشابوری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ فروش با اشاره به پیگیری های بسیار جهت تخصیص اعتبار برای پرداخت یک فقره تسهیلات بلاعوض به نشریات محلی استان گفت: با توجه به تعطیلی موقت و یا کاهش فعالیت نشریات محلی به دلیل رکود ناشی از کرونا و در جهت حمایت از این صنف، با مکاتبات و پیگیری های متعدد اعتباری هر چند اندک جهت تخصیص تسهیلات بلاعوض دریافت شد که خوشبختانه روز گذشته به حساب مدیران مسوول نشریات محلی استان واریز شد.

وی در ادامه در خصوص اختصاص تسهیلات قرض الحسنه برای حمایت از نشریات استان گفت: باتوجه به هزینه های مختلف نشریات محلی از جمله هزینه سرسام آور چاپ و اجاره دفاتر و در جهت جبران بخشی از آن، تسهیلات ویژه ای به شکل قرض الحسنه با همکاری صندوق کارآفرینی امید در نظر گرفته شد که خوشبختانه فرایند پرداخت آن نیزاز فردا (شنبه) آغاز و اولین گروه از مدیران مسوول نشریات استان برای دریافت تسهیلات مذکور به این صندوق معرفی شدند.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمانشاه در خصوص نحوه معرفی مدیران مسوول نشریات برای دریافت این تسهیلات گفت: این تسهلات در یک سیکل زمانی تعیین به مدیران مسوول پرداخت می شود که براساس دستورالعمل صندوق کارآفرینی امید هر هفته هشت نفر برای دریافت به صندوق معرفی می شوند.

نیشابوری شرح داد: درحال پیگیری برای اخذ تسهیلات قرض الحسنه ای دیگری از یکی از بانک های استان هستیم که در صورت تخصیص اعتبار نسبت به واگذاری آن به بخشی از اهالی رسانه که در چند ماه گذشته به دلیل کرونا بامشکل روبرو شده اند اقدام خواهیم کرد.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمانشاه در پایان از همکاری و اهتمام استاندارکرمانشاه در جهت تخصیص اعتبارات لازم برای این تسهیلات تقدیر و تشکر کرد.

استان کرمانشاه بیش از 20 نشریه محلی مجوزدار دارد و در مجموع بیش از 120 رسانه شامل خبرگزاری، پایگاه خبری، نشریات محلی و دفاتر روزنامه های سراسری در این استان فعال است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تسهیلات بلاعوض به حساب مدیران نشریات کرمانشاه واریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تسهیلات بلاعوض به حساب مدیران نشریات کرمانشاه واریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید