خبرنگاران تامین آب شرب سالم و بهداشتی، اولویت مدیران استان قزوین است

به گزارش وبلاگ فروش، قزوین - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: تمام کوشش خود را برای تأمین آب شرب مردم در وهله اول و سپس تامین آب کشاورزی جهت معیشت مردم و ماندگاری در روستاها به کار خواهیم گرفت.

خبرنگاران تامین آب شرب سالم و بهداشتی، اولویت مدیران استان قزوین است

منوچهر حبیبی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ فروش اضافه نمود: شرکت آب منطقه ای و آبفای استان متولی تامین آب شرب هستند و با هماهنگی مرکز بهداشت در مورد سلامت آب آنالیز و اظهار نظر می کنند.

وی افزود: با توجه به این موضوع، همه باید به نظرات کارشناسی و جمع بندی دستگاه های متولی و مرتبط اکتفا نموده و آن را به عنوان یک اصل بپذیرند.

معاون استاندار در مورد تامین آب شرب و کشاورزی روستاهای فشک، رشکین، پرچکوه، تلاتر و روح آباد که طی روزهای اخیر با مشکلاتی روبرو شده اند، اضافه نمود: آب این روستاها از ابتدا به وسیله منابع آبی و چشمه معروف به خارود تامین می شد و تا به امروز هم همین فرایند ادامه داشته است.

وی گفت: در چند سال اخیر، به واسطه کم بارشی، منابع آب محدود و کم شده است و باید صرفه جویی لازم در این زمینه انجام شده و رعایت حال همدیگر را داشته باشیم.

حبیبی اضافه نمود: اهالی روستاهای ذکر شده از ابتدای شکل گیری روستاها در کنار هم و در کمال صفا و صمیمیت زندگی نموده اند و هم اکنون هم این منوال ادامه دارد.

وی افزود: هم اینک هیچ گونه اختلافی میان آنها وجود ندارد و همه در چارچوب قانون به نقطه نظرات کارشناسی و فنی تمکین خواهند کرد و جمع بندی دستگاه های متولی را خواهند پذیرفت.

معاون استاندار با بیان اینکه در کارشناسی های این موضوع از نظرات معتمدان و شوراهای محل نیز استفاده می شود، اضافه نمود: یقین داریم که هیچکدام از اهالی چنین نگاهی را ندارند که همسایه آنها از آب شرب بهره مند نباشند.

وی گفت: خوشبختانه اختلاف و نزاعی بین اهالی متدین، فرهنگی و با اصالت این مناطق وجود ندارد و موضوع صرفاً در حد رفت و آمدهای کارشناسی است و امیدواریم به زودی بهترین و مناسب ترین تصمیم با هماهنگی خود مردم اتخاذ شود.

حبیبی اضافه نمود: از اصحاب رسانه، مطبوعات و مدیران فضای مجازی انتظار داریم از دامن زدن به این مسائل به جد خودداری کنند و هرگونه اخباری را فقط و فقط از زبان مراجع رسمی دریافت کنند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تامین آب شرب سالم و بهداشتی، اولویت مدیران استان قزوین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تامین آب شرب سالم و بهداشتی، اولویت مدیران استان قزوین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید