خبرنگاران بایدن، معاون اول خود را هفته آینده اعلام می نماید

به گزارش وبلاگ فروش، نیویورک- خبرنگاران- نامزد احتمالی حزب دموکرات برای رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا گفت در هفته نخست ماه اوت، گزینه معاون اولی خود را اعلام خواهد نمود.

خبرنگاران بایدن، معاون اول خود را هفته آینده اعلام می نماید

جو بایدن روز سه شنبه پس از سخنرانی خود درباره اینکه برابری نژادی بخشی از برنامه مالی او است، این مطلب را در جمع وبلاگ فروش بیان کرد.

این داوطلب دموکرات پیش از این گفته بود که در یازدهم مرداد ماه، این گزینه را اعلام خواهد نمود اما ظاهرا اکنون کمی آن را به عقب انداخته است که هنوز دلیل آن معین نیست.

همچنین قرار است در 27 مرداد ماه، مجمع ملی دموکرات ها برای انتخاب نامزد نهایی این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری برگزار گردد. از این رو، بایدن میخواهد اندکی پیش از این اجلاس، همراه انتخاباتی خود را معین کند.

بایدن پیش از این گفته بود که میخواهد یک زن را به عنوان معاون اول خود برای همراهی در انتخابات برگزیند. از این رو، برآورد های فراوانی برای معاون اولی وی مطرح شد که در بین آنها نام چهار زن سیاهپوست هم به چشم می خورد.

تا کنون اسامی افرادی همچون سناتور کاملا هریس، الیزابت وارن، تامی داکورث، سوزان رایس مشاور امنیت ملی دولت باراک اوباما و میشل لوژان گریشام فرماندار ایالت نیو مکزیکو به چشم می خورد.

قرار است انتخابات ریاست جمهوری آمریکا همزمان در سراسر کشور در 13 آبان ماه برگزار گردد اما چگونگی انجام آن با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور، به محل اختلاف بین دموکرات ها و جمهوریخواهان به ویژه دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی و نامزد حزب رقیب، تبدیل شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بایدن، معاون اول خود را هفته آینده اعلام می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بایدن، معاون اول خود را هفته آینده اعلام می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید