توسعه ورزش همگانی بدون گفتمان مشترک ممکن نیست

به گزارش وبلاگ فروش، سینا کلهر بر لزوم رسیدن به گفتمان مشترک برای توسعه ورزش همگانی تاکید نمود.

توسعه ورزش همگانی بدون گفتمان مشترک ممکن نیست

سینا کلهر، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی گفت: برای توسعه حوزه فرهنگی و ورزش همگانی با چند محور روبرو هستیم که اولین آن مسئله گفتمان است. تا زمانی که نتوانیم گفتمان مشترک داشته باشیم نمی توانیم همدلی به وجود آوریم و افق روشنی داشته باشیم. تشکر می کنم از همه دوستانی که باعث شدند این جمع تشکیل گردد که بتوانیم همدلی ایجاد کنیم و با این همدلی به اهداف خود برسیم.

وی اضافه کرد: بعد از گفتمان، موضوع ساختاری و اداری است. فعال شدن ساختار کمیته ها به همراه همگرایی با ادارات کل و ستاد مهم ترین برنامه ما است که بتوانیم بعضی از اختلافات را بین حوزه های مختلف برطرف کنیم. ما در پی این هستیم که با طرح نو این سازگاری را ایجاد کنیم.

کلهر با اشاره به درخواست هایی که از سوی فدراسیون ها و ادارات کل استان ها به این معاونت ارسال می گردد اظهار داشت: بیشترین تقاضا که روسای فدراسیون ها و ادارات کل در هشت ماه گذشته از ما خواستند درخصوص اعتبارات بوده است. حوزه های همگانی و روستایی جزو مظلوم ترین بخش ها در هر استان است که نیازمند نگاه ویژه فدراسیون ها و ادارات کل استان ها است.

معاون وزیر ورزش و جوانان بعلاوه درخصوص مشارکت بالای استان ها در جام پرچم گفت: تشکر می کنیم بابت حمایتی که از جام پرچم صورت گرفت و یک رویداد بزرگ با نگاه ویژه دولت و وزارت ورزش و جوانان راه اندازی شد. برای اولین بار بود که برای قشری که با محرومیت همراه هستند یک مسابقه بزرگ تدارک دیده شد و این رویداد در دولت عدالت محور سیزدهم درحال برگزاری است.

وی ادامه داد: رسیدگی به موضوع حقوقی و قانونی یکی دیگر از محور های صحبت ما است. ورزش همگانی و همگانی شدن ورزش دو موضوع مهم است که از نظر اعتباراتی باید توجه ویژه ای به آن گردد.

کلهر اظهار داشت: حوزه ارتباطی و تعاملی از دیگر موضوعات مهم است. ساختاری که ایجاد شده این است بدون تعامل و ارتباط کاری پیش نمی رود و باید با نگاه مثبتی که ایجاد می کنیم سعی کنیم قدم های مثبتی در توسعه ورزش همگانی برداریم.

وبلاگ فروش ورزشی سایر حوزه ها

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "توسعه ورزش همگانی بدون گفتمان مشترک ممکن نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه ورزش همگانی بدون گفتمان مشترک ممکن نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید