تعرفه خدمات سامانه اطلاعات مسافری از سال 1401 اجرایی می شود

به گزارش وبلاگ فروش، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 329 خود با پیشنهاد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در خصوص لازم الاجرا شدن تعرفه خدمات سامانه اطلاعات مسافری از ابتدای سال 1401 موافقت کرد.

تعرفه خدمات سامانه اطلاعات مسافری از سال 1401 اجرایی می شود

تعرفه خدمات سامانه اطلاعات مسافری در جلسه 309 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در سال 99 به تصویب رسیده و قرار است برای مسافرین ورودی از مرزهای هوایی کشور اعمال شود.

مطابق مصوبه‬ شماره 309 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، به استناد بند ج ماده 5 قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ماده 4 یازدهمین مصوبه شورای اجرایی فناوری اطلاعات، ‬تعرفه خدمات سامانه اطلاعات مسافری مربوط به ارائه اطلاعات مسافرین حمل و نقل داخلی و بین‬ المللی به مراجع ذی صلاح‬ می شود که با درخواست وزارت کشور و با تعریف شناسه خدمت 13052696000 از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور، از طریق کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به تصویب رسیده است.

در این مصوبه تعرفه خدمت سامانه اطلاعات مسافری به ازای هر مسافر ورودی به کشور 2.16 یورو معین شده است که در صورت درخواست مراجع ذی صلاح، باید به وزارت کشور پرداخت شود.

مدت اعتبار این مصوبه یک سال است و پس از مدت یاد شده بر اساس اسناد مثبت ارائه شده از طریق وزارت کشور، امکان بررسی آن وجود دارد و در صورت لزوم مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

وزارت کشور موظف است گزارشی از اجرای این مصوبه را به‬ صورت سالانه در اختیار دبیرخانه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات قرار دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تعرفه خدمات سامانه اطلاعات مسافری از سال 1401 اجرایی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعرفه خدمات سامانه اطلاعات مسافری از سال 1401 اجرایی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید