تعداد گلر های پرسپولیس یکدفعه زیاد شد!

به گزارش وبلاگ فروش، پرسپولیس تهران با یک چالش تکراری و البته قابل پیش بینی روبرو شده است. رادوشویچ همانند فصل گذشته صبرش لبریز و شبانه راهی کرواسی شد. قرارداد بلند مدت و دلاری رادو پرسپولیس را به دردسر انداخته و می تواند زمینه ساز باز شدن یک پرونده شکایت خارجی دیگر علیه پرسپولیس در فیفا باشد.

تعداد گلر های پرسپولیس یکدفعه زیاد شد!

فارغ از بحث شکایت و مسائل مدیریتی مربوط به گلر کروات سرخ ها، بحث فنی در این خصوص مطرح است. پرسپولیس سال طولانی و فشرده ای را پیش رو دارد و باید در لیگ، جام حذفی و آسیا به میدان رود و این اتفاق حضور حداقل دو گلر آماده را در لیست پرسپولیس ایجاب می کند.

قرمز ها اکنون تنها حامد لک را به عنوان دروازه بان سرشناس در اختیار دارند و گلر دیگر پرسپولیس که این روز ها دروازه بان دوم شده، امیرمحمد یوسفی است که تجربه لیگ فزونی ندارد. طبق تصاویر آخرین تمرین پرسپولیس دو دروازه بان دیگر از پایه ها با این تیم تمرین می کنند.

باید دید ماجرای حیاتی دروازه بان دوم در پرسپولیس به کجا خواهد رسید و اگر تا نیم فصل پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز نشود چالش بزرگی پرسپولیس را تهدید می کند. این هفته ها لک علاوه بر تمرکز روی کلین شیت باید از مصدومیت و محرومیتش نیز جلوگیری کند.

ورزش سه

منبع: فرارو

به "تعداد گلر های پرسپولیس یکدفعه زیاد شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد گلر های پرسپولیس یکدفعه زیاد شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید