بازی Skull and Bones پاییز منتشر خواهد شد؛ گیم پلی آن را دیدن کنید

به گزارش وبلاگ فروش، پس از سال ها توسعه و مسائل فراوان، یوبی سافت بالاخره از تاریخ انتشار بازی Skull and Bones رونمایی کرد.

بازی Skull and Bones پاییز منتشر خواهد شد؛ گیم پلی آن را دیدن کنید

بازی در اقیانوس هند، در اواخر قرن هفدهم جریان دارد و داستان جوان های طرد شده مختلفی را روایت می نماید که به وسیله داستان های مربوط یک دزدی افسانه ای فریب خورده اند. در این اثر در حالی که دنیا را کاوش می کنید، با انجام قراردادهایی از طرف فروشندگان، اربابان جنایتکار و جناح های مختلف، حسابی بدنام خواهید شد. گیم پلی بازی حول محور نبردهای دریایی می چرخد و شما به کشتی های دیگر همراه با شهرک ها و قلعه های دشمن برای بدست آوردن منابع مختلف حمله خواهید کرد.

انواع مختلفی از کشتی ها با ویژگی های مختلف نظیر استقامت یا قدرت شلیک بالا وجود دارد که می توانید از بین آن ها بسته به سبک بازی خود انتخاب کنید. از طرفی گزینه هایی برای شخصی سازی کشتی و حتی آواتار نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که در کنار اقیانوس هند، منطقه ها مختلف دیگری مانند سواحل آفریقا و هند شرقی نیز با زیست بوم های منحصربه فرد خود در دسترس قرار خواهند گرفت. بعلاوه بازی را می توانید به صورت تک نفره یا چند نفره تجربه کنید. در واقع در کنار حالت PvE، حالت دیگری با نام PvEvP وجود دارد که در هر دو حالت ذکر شده می توانید با حداکثر دو دو بازیکن دیگر به صورت گروهی همراه شوید.

نسخه استاندارد بازی که تنها شامل خود اثر خواهد بود، با قیمت 60 دلار برای رایانه های شخصی و 70 دلار برای کنسول های ایکس باکس سری و پلی استیشن 5 در دسترس قرار خواهد گرفت. نسخه پرمیوم آن نیز با قیمت 90 دلار برای رایانه های شخصی و 100 دلار برای کنسول ها، علاوه بر بازی شامل مجموعه The Ballad of Bloody Bones، دو ماموریت اضافی، آرت بوک دیجیتال، موسیقی های بازی به صورت دیجیتال و یک Smuggler Pass Token خواهد بود. در نهایت پیش خرید بازی بسته Highness of the High Sea را با آیتم های تزئینی مانند Notoriety Garb و Coronation Firework در اختیار شما قرار خواهد داد.

بازی Skull and Bones در تاریخ 8 نوامبر 2022 (17 آبان 1401) برای کنسول های ایکس باکس سری، پلی استیشن 5، رایانه های شخصی و سرویس های ابری لونا و استیدیا منتشر خواهد شد. در ادامه می توانید تریلرها و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ

به "بازی Skull and Bones پاییز منتشر خواهد شد؛ گیم پلی آن را دیدن کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی Skull and Bones پاییز منتشر خواهد شد؛ گیم پلی آن را دیدن کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید