این مدل ابرو جذابیت شما را چند برابر می نماید

به گزارش وبلاگ فروش، برای انتخاب مدل ابرو متناسب با فرم صورت فاکتورهایی وجود دارد که شما را به مدل ابروی دلخواهتان می رسانند پس باید آن ها را آنالیز کنید.

این مدل ابرو جذابیت شما را چند برابر می نماید

انتخاب مدل مناسب ابرو تأثیر زیادی در زیبایی صورت دارد و زیبایی چشمان را دوبرابر می نماید. انتخاب صحیح شکل فرم دادن به ابروها در جوان تر نشان دادن چهره نیز بی تأثیر نیست و اگر انتخاب خوبی برای مدل ابروهایتان داشته باشید دیگر لازم نیست آرایش غلیظ داشته باشید. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

انتخاب مدل مناسب ابرو

در این مطلب مدل ابروی مناسب شما را آموزش می دهیم.

انتخاب مدل ابرو بر اساس فاصله چشم و ابرو

⦁ اگر فاصله چشم تا ابروی شما کم است بهتر است ابروی خود را نازک کنید تا فاصله بین آن ها زیادتر گردد، این کار به زیباتر شدن و باز شدن چهره تان یاری می نماید.

⦁ اگر فاصله چشم و ابروی شما زیاد است بهتراست ابروی خود را از بالا بردارید تا این فاصله کم تر گردد. برترین انتخاب مدل ابرو برای این گونه چهره ها ابروی پهن است که یاری زیادی به زیباتر شدن چهره می نماید.

انتخاب مدل ابرو بر اساس فاصله چشم ها

⦁ بعضی از افراد چشمانی نزدیک به هم دارند؛ اما می توانند با مدل دادن صحیح به ابروهایشان زیبایی چهره خود را بیشتر کنند طوری که فاصله چشمشان به نظر نرسد. ابروهای بلند و روبه بالا مناسب ترین نوع ابرو برای این افراد است و بدترین نوع ابرو برای آنان ابروهای تیز و نزدیک به هم است.

⦁ افرادی که چشمانشان با یکدیگر فاصله دارد می توانند با نزدیک کردن تاج ابروها به یکدیگر این فاصله را تعدیل کنند و زیبایی چهره خود را دوچندان کنند.

انتخاب مدل ابرو متناسب با فرم صورت

فرم صورت ها بر اساس مقدار طول و پهنای صورت به انواع مختلفی از جمله فرم گرد، کشیده (تخم مرغی)، مربعی و موارد مشابه تقسیم می گردد پس بهتر است ابتدا فرم صورت خود را بشناسید و سپس برترین نوع ابرو را برای خود انتخاب کنید.

انتخاب مدل ابرو برای صورت های گرد

صورت های گرد، صورت هایی هستند که صاف و بدون زاویه هستند. برترین انتخاب مدل ابرو برای این نوع صورت ها، ابروهای تیز و زاویه داراست که صورت را استخوانی و کشیده نشان می دهد.

پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید با روغن های طبیعی ضدآفتاب بسازید را بخوانید.منبع: پیام دلتا

به "این مدل ابرو جذابیت شما را چند برابر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مدل ابرو جذابیت شما را چند برابر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید