ایستگاه های قابل بهره برداری مترو نباید تا زمان افتتاح رسمی متوقف شود

به گزارش وبلاگ فروش، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مراسم افتتاح رسمی ایستگاه شهید رضایی از خط 6 متروی تهران گفت: طبق دستور شهردار تهران هر ایستگاهی که قابلیت بهره برداری دارد، نباید تا زمان افتتاح رسمی متوقف شود.

ایستگاه های قابل بهره برداری مترو نباید تا زمان افتتاح رسمی متوقف شود

به گزارش وبلاگ فروش، صبح امروز سید مجتبی شفیعی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طی مراسم افتتاح ایستگاه شهید رضایی از خط 6 مترو که با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری انجام شد، با تأکید بر اهمیت ایستگاه شهید رضایی، گفت: محدوده نزدیک به این ایستگاه دارای بافت جمعیتی متراکم و پر ترددی است و وجود یک ایستگاه مترو در این منطقه امری ضروری بود که خوشبختانه امروز بهره برداری رسمی از آن با حضور شهردار تهران انجام شد و پیش بینی می شود یکی از پر مسافرترین ایستگاه های متروی تهران باشد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه ایستگاه شهید رضایی از خط 6 متروی تهران از چند روز قبل مورد بهره برداری قرار گرفته است، افزود: طبق دستور شهردار تهران هر ایستگاهی که قابلیت بهره برداری دارد، نباید تا زمان افتتاح رسمی متوقف شود و باید برای تسریع جهت رفاه حال شهروندان مورد بهره برداری قرار گیرد.

سید مجتبی شفیعی ادامه داد: حدود 250 میلیارد تومان در مرحله نخست و حدود 50 میلیارد تومان دیگر برای ورودی بعدی که در مجموع حدود 300 میلیارد تومان هزینه ایستگاه شهید رضایی است.

به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ ایستگاه شهید رضایی از خط 6 مترو دارای زیربنای حدود 9 هزار و500 مترمربع ،در عمق 24 متری از سطح زمین ، 6 دستگاه آسانسور و 8 رشته پله برقی است.

بر اساس گزارش سایت شهر، ایستگاه شهید رضایی، سیزدهمین ایستگاه خط 6 مترو محسوب می شود که در خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان خراسان قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ایستگاه های قابل بهره برداری مترو نباید تا زمان افتتاح رسمی متوقف شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایستگاه های قابل بهره برداری مترو نباید تا زمان افتتاح رسمی متوقف شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید