افتخارآفرینی ناشنوایان در اردبیل مایه غرور است

به گزارش وبلاگ فروش، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: افتخارآفرینی جامعه ناشنوایان در عرصه های مختلف در استان مایه غرور است.

افتخارآفرینی ناشنوایان در اردبیل مایه غرور است

رضوان باقلاچی امروز در مراسم روز جهانی ناشنوایان گفت: هر چند ناشنوایان به دلایل متعدد از یک عضو بی بهره هستند اما همت و غیرت آنها در بروز و ظهور استعدادهای مختلف جای تحسین داشته و حتی کوشش آنها گاه از یک انسان شنوا نیز بالاتر است.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل از حمایت بهزیستی، انجمن ها و کانون های شکل گرفته در این استان برای ارائه خدمات به جامعه ناشنوایان می گوید: این خدمات باید به شکل مستمر و همراه با احترام و تکریم به این جامعه شریف ارائه گردد.

به گفته او، استانداری مجوز فعالیت کانون ناشنوایان اردبیل را برای اولین بار صادر نموده و انتظار می رود در قالب این کانون با شناسایی دقیق نیازمندی جامعه ناشنوایان، خدمات مطلوب به آنها ارائه گردد.

باقلاچی می گوید: در عرصه ورزشی ناشنوایان استان اردبیل همیشه در میادین جهانی، المپیک و بین المللی سکوهای برتر را از این استان به دست آوردند که این افتخارات اسباب غرور هر ایرانی است.

او ضرورت توسعه برنامه های توانبخشی، توانمندسازی و اجرای مناسب طرح غربالگری شنوایی را یادآور شد و گفت: اقدام پیشگیرانه در این حوزه مانع از تولد و رشد بچه ها ناشنوا شده و در حقیقت از بروز این عارضه ناگوار جلوگیری می نماید.

وبلاگ فروش اردبیل اردبیل

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "افتخارآفرینی ناشنوایان در اردبیل مایه غرور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتخارآفرینی ناشنوایان در اردبیل مایه غرور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید