افاضلی: قلعه نویی تیمی ساخته که هم دنیا را دارد و هم آخرت را! ، عجیب بود تقدیری از بنگر در نقش دنیا انجام نشد

به گزارش وبلاگ فروش، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: سپاهان تیم بسیار ساختارمند است و قلعه نویی تیمی ساخته که هم جهان را دارد و هم آخرت را!

افاضلی: قلعه نویی تیمی ساخته که هم دنیا را دارد و هم آخرت را! ، عجیب بود تقدیری از بنگر در نقش دنیا انجام نشد

به گزارش وبلاگ فروش از اصفهان، هومن افاضلی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر سپاهان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی بسیار سختی بود. سپاهان تیم بسیار ساختارمند است و قلعه نویی تیمی ساخته که هم دنیا را دارد و هم آخرت را!

وی اضافه کرد: سپاهان سال جاری در کورس قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است و آینده دار هم هست چون جوانان خوبی در این تیم هستند. به هر حال باشگاه سپاهان روزهای درخشانی دارد. البته دو سه سال طول کشید تا از شرایطی که چند فصل پیش گرفتار آن شده بودند خود را نجات دهند اما زمانی که تیمی از آن شرایط به شرایط فعلی می رسد مشخص است که برای آن برنامه ریزی، سرمایه گذار و مربی بزرگی وجود داشته که تمام اینها در مجموعه سپاهان هست.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره اعتراض بیش از حد دستیارانش در دقایق پایانی بازی در مقایسه با خودش ادامه داد: من باید فکر کنم و درگیر مسائل اجرایی تیم شدن و صحبت کردن با بازیکنان کمی روی این مسائل اثر می گذارد، اما زمانی که احتیاج به کار ذهنی زیادی نباشد و احساس کنم باید به تیم یاری کنم وارد عمل می شوم.

افاضلی درباره اعتراض به داوری گفت: در بازی فوتبال احساسات زیادی وجود دارد و اگر این احساس را نداشته باشید اصلاً نمی توانید فوتبال بازی کنید. این شرایط هم برای ما وجود داشت و هم سپاهان، بنابراین اینها جزئی از بازی است و موضوع غریبی نیست. به تیم داوری هم تبریک می گویم و فکر می کنم اشتباه فاحشی نداشتند.

وی در پاسخ به اینکه آیا باشگاه سپاهان از محسن بنگر یاری مربی تیمش تقدیری انجام داده یا خیر، توضیح داد: خیر؛ هیچ عکسی از محسن بنگر در میان تصاویری که در راهرو استادیوم نقش دنیا وجود دارد نیست در صورتی که او 8 سال در سپاهان بازی نموده است، کاپیتان بوده، 6 قهرمانی با سپاهان تجربه نموده و با این تیم به لیگ قهرمانان آسیا رفته است. بالاخره اثری که بنگر در سپاهان گذاشته جزو افتخارات این باشگاه است و حیف است که حداقل یک عکس از محسن بنگر در راهروهای نقش دنیا نیست.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم ادامه داد: کاری به اینکه بنگر چطور از سپاهان جدا شده است ندارم، چون نمی توان اثر وجودی او در سپاهان را انکار کرد، چون او در سپاهان زحمت کشیده و این تیم را با قلبش دوست دارد و راستش را بخواهید برای من عجیب بود که تقدیری از او صورت نگرفت.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "افاضلی: قلعه نویی تیمی ساخته که هم دنیا را دارد و هم آخرت را! ، عجیب بود تقدیری از بنگر در نقش دنیا انجام نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افاضلی: قلعه نویی تیمی ساخته که هم دنیا را دارد و هم آخرت را! ، عجیب بود تقدیری از بنگر در نقش دنیا انجام نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید