از توقف نابهنگام لیگ و بی نظم عصبی می شدم

به گزارش وبلاگ فروش، دنیزلی در مصاحبه با رسانه های ترکیه ای از دلایل جدایی خود از تراکتور پرده برداشت.

از توقف نابهنگام لیگ و بی نظم عصبی می شدم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فروش، مصطفی دنیزلی پس از 11 حضور روی نیمکت تراکتور و با 5 برد، 3مساوی و 3 باخت و 18 امتیاز و حضور در مکان هشتم تصمیم به جدایی از تیم تبریزی گرفت و با توافق طرفین با این تیم قطع همکاری کرد.

وی در گفت وگو با رسانه ان تی وی اسپور در مورد دلایل جدایی از تراکتور گفت: ماه گذشته به دلیل اتفاقات و حاشیه های رخ داده بعد از باخت درخواست قطع همکاری کردم که مدیرعامل تیم با استعفای من موافقت نکرد.رسانه ها هم با حاشیه سازی بی مورد در تصمیم من بی تاثیر نبودند.

مربی 75 ساله اضافه نمود: از نظر سلامت جسمی مقداری با مشکل روبرو هستم و احساس کردم ادامه حضور به سلامتی من ضربه می زند.

دنیزلی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مشکل اصلی شما در تراکتور چه بوده است، گفت: از نظر روحی خسته هستم و هر روز باید بحران داخلی جدیدی را حل می کردم.بازیکنان در حد انتظار تلاش نمی کردند و ابزار لازم برای موفقیت را نداشتم.این در حالی بود که انتظارات از تیم هم بسیار بالا بود.

وی در بخشی از صحبت ها خود نیز گفت: از توقف نابهنگام لیگ و بی نظم عصبی می شدم.ما دو بازی عقب مانده داشتیم که در صورت پیروزی ما را تا رتبه دوم جدول بالا می برد.برخی مواقع باید با اتوبوس مسافرت می کردیم و ساعت ها باید در اتوبوس منتظر می ماندیم و حتی از ترس زلزله مجبور می شدیم در اتوبوس بخوابیم.که این برای سلامت روحی و جسمانی من مضر است.بی شک دلیل جدایی من مسائل فنی و نتایج کسب شده نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "از توقف نابهنگام لیگ و بی نظم عصبی می شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از توقف نابهنگام لیگ و بی نظم عصبی می شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید