ارائه 30سرفصل صادراتی برای ورودمحصولات باکیفیت زیست فناوری به بازارهای جهانی

به گزارش وبلاگ فروش، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گسترش صادرات محصولات زیست فناورانه را در 30 سرفصل هدف گذاری نموده است. این کار ارزش افزوده بالایی برای کشور به همراه دارد.

ارائه 30سرفصل صادراتی برای ورودمحصولات باکیفیت زیست فناوری به بازارهای جهانی

به گزارش گروه علم و پیشرفت وبلاگ فروش به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گسترش صادرات محصولات زیست فناورانه در 30 سرفصل، یکی از برنامه های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است تا در طی 5 سال آینده صدها میلیون دلار ارزش افزوده برای کشور به همراه داشته باشد.

در این برنامه 5 ساله، هدف گذاری شده است تا محصولات با کیفیت و استاندارد دانش بنیان ها که در بازارهای جهانی مشتری پیدا کند، مورد حمایت قرار گیرد و به این بازارها برسد. این کار همچنین به رونق و شکوفایی مالی کشور نیز یاری می نماید.

قرار بر این است که این کار در قالب 16 پروژه و با یاری ذینفعان و نهادهای اثرگذار در این حوزه اجرایی گردد. اجرای پروژه های فراوری مشترک در بازارهای هدف نیز به همین دلیل دنبال می گردد.

از دیگر برنامه های تدوین شده برای تحقق هدف توسعه صادرات محصولات زیستی در کشور، حمایت از طرح های توسعه صادراتی شرکت ها است. کاری که قرار است با ارائه حمایتهای مادی و معنوی معاونت علمی و فناوری از شرکت ها اجرایی گردد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ارائه 30سرفصل صادراتی برای ورودمحصولات باکیفیت زیست فناوری به بازارهای جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه 30سرفصل صادراتی برای ورودمحصولات باکیفیت زیست فناوری به بازارهای جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید