آمریکا برای نخستین بار یک شرکت مکزیکی را به دلیل ارتباط با ونزوئلا تحریم کرد

به گزارش وبلاگ فروش، وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه یک شرکت و چند فرد مکزیکی را به دلیل تعامل تجاری با ونزوئلا به لیست تحریم های خود اضافه نمود.

آمریکا برای نخستین بار یک شرکت مکزیکی را به دلیل ارتباط با ونزوئلا تحریم کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ فروش، آمریکا روز پنجشنبه شرکت مکزیکی لیبره آبوردو و شرکت های وابسته را به اتهام یاری به ونزوئلا در دور زدن تحریم های آمریکا، وارد لیست سیاه تحریم های خود کرد.

به گزارش رویترز، وزارت خزانه داری آمریکا اظهار داشت که این شرکت مکزیکی در تجارت نفت به ونزوئلا یاری نموده است.

وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه خود اظهار داشت که تحریم هایی را علیه سه فرد، 8 شرکت خارجی و دو کشتی به دلیل فعالیت های مرتبط با شبکه ای که در کوشش برای دور زدن تحریم های آمریکا علیه ونزوئلا بوده، اعمال می نماید.

در میان شرکت هایی که به لیست تحریم های آمریکا اضافه شده اند شرکت لیبره آبوردو و شرکت های وابسته به آن بوده است. اولگا ماریا زپدا و ورونیکا اسپارزا گارسیا مالکان این شرکت نیز در لیست تحریم های آمریکا قرار گرفتند.

شرکت لیبره آبوردو اعلام نموده که وکلای این شرکت در حال ارزیابی تصمیم وزارت خزانه داری آمریکا بوده و وی به اشتباه این شرکت را به نهادهای غیرمرتبط ارتباط داده است.

لیبره آبوردو در بیانیه ای که به رویترز ارسال نموده، اظهار داشت: تبادل یاری های بشردوستانه به ونزوئلا نباید موضوع تحریم ها باشد.

این تحریم ها تمامی دارایی های این نهادها در آمریکا را بلکوکه نموده و شهروندان آمریکایی را نیز از تعامل با این شرکت ها منع می نماید.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "آمریکا برای نخستین بار یک شرکت مکزیکی را به دلیل ارتباط با ونزوئلا تحریم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا برای نخستین بار یک شرکت مکزیکی را به دلیل ارتباط با ونزوئلا تحریم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید