15 عضو یک خانواده درمصر پس از اعتراض به ناپدید شدن دخترشان بازداشت شدند

به گزارش وبلاگ فروش، یک خانواده قبطی از مقامات مصر خواستند تا سرنوشت دخترشان را که از آوریل گذشته ناپدید شده است را تعیین نمایند همین مساله باعث بازداشت کل اعضای این خانواده شد.

15 عضو یک خانواده درمصر پس از اعتراض به ناپدید شدن دخترشان بازداشت شدند

به نقل از سایت شبکه الحرة، نیروهای امنیتی مصر 15 قبطی از یک خانواده اهل روستای مینا در استان المنوفیة را بازداشت کردند، اعضای این خانواده در حال راه اندازی تحصنی بودند تا در آن خواهان معین شدن مکان رانیا عبدالمسیح، دخترشان و نیز روشن شدن سرنوشت وی شوند که از ماه آوریل گذشته مفقود شده است.

به همین دلیل، یک منبع قبطی اعلام نمود که دستگیرشدگان به اداره امنیتی المنوفیه منتقل شده اند در حالی که کوشش کشیش های کلیسا برای آزادی آنها فایده ای نداشت و تعدادی از کشیش ها تصمیم گرفتند در داخل روستا بمانند تا جوانان آزاد شوند.

به همین دلیل، کشیش قزمان، کشیش کلیسای الملاک در روستای العراقیه مرکز الشهداء توضیح داد، تعدادی از اعضای خانواده رانیا عبدالمسیح از منازلشان در روستای مینا خارج شدند و قصد برگزاری تحصنی برای رساندن صدایشان به گوش مسؤولان جهت بازگرداندن دخترشان را داشتند.

وی در ادامه اضافه نمود، نیروهای پلیس از کشیش ها خواستند به همراه هیئتی از اعضای خانواده این دختر به ملاقات مدیر امنیتی مرکز الشهداء بروند.

رانیا عبدالمسیح، مدرس زبان انگلیسی در استان المنوفیه و مادر 39 ساله سه دختر است که از 23 آوریل گذشته ناپدید شده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "15 عضو یک خانواده درمصر پس از اعتراض به ناپدید شدن دخترشان بازداشت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 عضو یک خانواده درمصر پس از اعتراض به ناپدید شدن دخترشان بازداشت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید