گمشده بزرگ استقلال در سیرجان

به گزارش وبلاگ فروش، شاگردان ریکاردو سا پینتو در سیرجان دست به کار بزرگی زدند و توانستند مقابل گل گهر به پیروزی دست پیدا نمایند تا با عبور از سد یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ بیست ودوم بتوانند خود را هم امتیاز با پرسپولیسِ صدرنشین نمایند و امیدوار به ادامه فصل برای ایستادن بر صدر جدول رقابت ها باشند. نکته جالب توجه در پیروزی آبی ها در مقابل گل گهر، ناکامی مهدی قایدی در درخشش در ترکیب استقلال بود.

گمشده بزرگ استقلال در سیرجان

قایدی که در این فصل یکی از مهره های تاثیرگذار استقلال بوده و در ملاقات ملوان توانست یک گل بزند و یک پنالتی کسب کند و پیش از تعطیلات فیفادی هم در ملاقات با نساجی عملکرد فوق العاده ای داشت و گل سوم تیمش را برای محمد محبی ساخت، اما ستاره آبی ها در سیرجان شب تلخی را پشت سر گذاشت و نتوانست عملکرد موثری در میدان مسابقه داشت.

شب ناکام قایدی در سیرجان؛ فرسنگ ها دور از حد انتظار

مهدی قایدی یکی از بازیکنانی بود که از سوی کارلوس کی روش به مینی کمپ تیم ملی پیش از اعزام به اردوی اتریش دعوت شد، اما کی روش در تصمیمی جالب توجه روی نام ستاره استقلال خط قرمز کشید و او را همراه سایر بازیکنان تیم ملی برای انجام 2 بازی تدارکاتی مقابل اروگوئه و سنگال به اتریش نبرد تا نشان بدهد از عملکرد فنی او رضایت ندارد.

ستاره 23 ساله آبی ها به نظر می رسد تحت تاثیر تصمیم کی روش، هنوز نتوانسته خود را بازیابی کند و به روند درخشان خود بازگردد و همین مسئله باعث شد تا یکی از ضعیف ترین نمایش های مهدی قایدی در ترکیب استقلال، در هفته هفتم و در سیرجان به ثبت برسد. البته که طرفداران استقلال امیدوارند افت ستاره تیم شان مقطعی باشد و او بتواند دوباره به روند خوبش بازگردد.

باشوی آبی ها همچنان امیدوار به وتوی تصمیم کی روش!

قایدی در تمرین ریکاوری آبی ها بعد از تقابل با گل گهر غایب بود و گفته می شد به اردوی تیم ملی رفته و مجدداً کارلوس کی روش او را فراخوانده، اما آنالیز ها نشان می دهد که این ادعا صحت نداشته و فعلاً خبری از برگزاری اردوی تیم ملی نیست و قرار است از هفته آینده با نظارت کی روش و حضور دستیاران او، بازیکنان ملی پوش مدنظر سرمربی پرتغالی تیم ملی بعد از اتمام ملاقات های لیگ در کمپ تیم های ملی ریکاوری نمایند.

کارلوس کی روش در گفت وگوی اختصاصی خود با فوتبال 360 از مهدی قایدی به عنوان مسی کوچک یاد نموده بود تا این گونه نسبت به عملکرد فنی و توانایی های ستاره استقلال اذعان داشته باشد و علاقه خود را به سبک بازی قایدی نشان بدهد. ستاره 23 ساله استقلال امیدوار است در مدت کوتاه به جای مانده بتواند نظر سرمربی تیم ملی را تغییر بدهد و در لیست مسافران جام جهانی 2022 قطر قرار گیرد و اولین حضورش در جام جهانی را در 23 سالگی تجربه کند!

فوتبال 360

منبع: فرارو

به "گمشده بزرگ استقلال در سیرجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گمشده بزرگ استقلال در سیرجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید