گل محمدی: مسائل ما را دیگر باشگاه ها داشتند، زمین و زمان را بهم می دوختند

به گزارش وبلاگ فروش، خبرگزاری خبرنگاران- یحیی گل محمدی در خصوص بازی پرسپولیس مقابل نفت آبادان صحبت هایی را مطرح کرده است.

گل محمدی: مسائل ما را دیگر باشگاه ها داشتند، زمین و زمان را بهم می دوختند

به گزارش وبلاگ فروش، گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با نفت آبادان در هفته ششم لیگ برتر شرکت کرد. یحیی گل محمدی گفت: بعد از اینکه ما در سه دیدار اخیر نتایج خوبی نگرفتیم و انتظاری که از خود داشتیم برآورده نکردیم بازی فردا برای ما خیلی مهم و حساس است و کسب سه امتیاز آن برای ما از نان شب هم واجب تر است.

وی افزود: باید تلاش زیادی کرد تا تمرکز بالایی داشته باشیم، زیرا مقابل تیم تکنیکی، دونده و قابل احترامی بازی داریم. نفت آبادان فوتبال خوبی بازی می کند، آماده مسابقه هستیم و تمرینات خوبی داشتیم. با بازیکنان هم در مورد شرایط تیم صحبت های زیادی انجام دادیم. می دانیم هواداران ناراحت و نگران هستند و این موضوع را درک می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:

باید با همدلی و اتحاد و پشتیبانی از همدیگر این راستا را ادامه بدهیم، راه سختی را پیش رو داریم و تا آخرین لحظه برای رد شدن از خط پایان باید تلاش کنیم. همه ما باید این کار را انجام بدهیم، باید تلاش و زحمت بیشتری داشته باشیم و بیشتر تمرکز کنیم. نباید در کار خود اسیر حواشی شویم، حمایت از پرسپولیس هم باید اولویت کار همه ما باشد. با وجود مسائل زیادی که بچه های ما داشته و دارند، تحت فشار شدیدی هستند اما همه آنها برای اعتلای نام پرسپولیس و سربلندی این تیم تلاش می کنیم. به همین دلیل باید به بازیکنان اعتماد کرده و از آنها حمایت کنیم.

گل محمدی افزود:

دیدار فردا با هوادار برگزار می شود، خودم از این بابت خیلی شاد هستم. پس از حدود دو سال مقابل تماشاگر بازی کردن واقعا لذت دیگری دارد. بی صبرانه منتظر مسابقه فردا هستیم تا حضور گرم هواداران را کنار خودمان تجربه کنیم. ان شاءالله بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم، امیدوارم دیدار خوبی برگزار کنیم تا به فرایند خوب تیمی برگردیم.

وی در مورد اینکه پرسپولیس در دو مقطع یعنی پس از مسجل شدن قهرمانی در لیگ بیستم و دیگری در بازگشت از فینالی لیگ قهرمانان آسیا برای چند هفته نتیجه خوبی نگرفت، شرح داد:

هر تیمی در طول فصل امکان دارد افت داشته باشد و وارد راستای شود که خیلی سخت است. متاسفانه ما هم این راستا را طی می کنیم اما باید خیلی زود این راستا را عوض کرده و به شکل تیم قبلی بازگردیم. البته همه فوتبال تمرین و مسابقه نیست، اتفاقاتی که بیرون از زمین می افتد و مسائل تیم تاثیر خود را روی فکر همه ما می گذارد و کار را سخت می کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شرح داد:

یک تیم برای رسیدن به قهرمانی باید دست کم آرامش فکری داشته باشد، اما در فوتبال ایران همیشه مسائل وجود دارد، با رفع این مسائل راحت تر می توان به ادامه کار خوش بین و امیدوار بود.

گل محمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا وحید امیری نمی تواند عملکرد خوبش در تیم ملی را در پرسپولیس به نمایش بگذارد، گفت:

وحید همیشه بازی های خوبی برای ما انجام داده و این تحلیل را زیاد قبول ندارم. امیری هر موقع برای پرسپولیس بازی کرده بهترین عملکرد را برای ما داشته است، کیفیت کاری که برای ما داشته راضی کننده بوده و اکنون هم تمام تلاش خود را انجام می دهد.

وی درباره اینکه آیا احتمال دارد به خاطر تعامل نداشتن فدراسیون فوتبال و تیم ملی از اردوهای بعدی آنالیزور خود و کریم باقری را در اختیار کادر فنی ملی پوشان کشورمان قرار ندهد، گفت:

یکی از مسائلی که برای ما به وجود می آید به خاطر اردوها و برگزاری دیدارهای تیم ملی است، فدراسیون فوتبال هم از این مسائل آگاهی و اطلاع دارد، اصلا دنبال برخورد متقابل و رو در رو با فدراسیون نیستیم و دوست داریم تیم ملی ما همیشه پیروز باشد، زیرا این امر خیلی حائز اهمیت است.

سرمربی سرخپوشان افزود:

هر زمان حال تیم ملی خوب باشد، حال فوتبال ما هم خوب خواهد شد. همیشه از طرف پرسپولیس این تعامل وجود دارد، سبب افتخارمان است که بازیکنان تاثیرگذار تیم ملی از پرسپولیس باشند، امکان دارد برخی از آنها از تیم ما جدا شده باشند، اما از پرسپولیس به تیم ملی رسیدند. مربیانی هم که در اختیارشان می گذاریم قابل هستند. این کمک از طرف ما همیشه بوده و ادامه خواهد داشت، اما دوست داریم تعامل بیشتری با پرسپولیس صورت بگیرد. این حق را داریم از تمام بازیکنان خود به بهترین شکل استفاده کنیم. آنها در تیم ملی نقش به سزایی دارند و ما هم دوست داریم این نقش را برای تیم ما داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود:

وحید امیری در دو دیدار اخیر بهترین بازیکن تیم ملی بود، چرا ما نباید مقابل مس رفسنجان از این بازیکن استفاده کنیم؟ این شرایط واقعا عجیب و غریب است. امیدوارم تعامل دوطرفه باشد.

گل محمدی در مورد خروج اخبار تیم پرسپولیس از رختکن این تیم شرح داد:

واقعا خودم نمی توانم جلوی این مسئله را بگیرم. این مشکل از سال ها قبل وجود داشته و متاسفانه اخبار رختکن مثل ارنج و ترکیب تیم به بیرون راه پیدا می کند. دوست نداریم این اتفاق بیفتد، در سال های گذشته که این اتفاق می افتاد زیاد اهمیت نمی دادم، اما اکنون کاری از دست من برنمی آید و نمی توانم کسی را بازپرسی کنم که چگونه این اتفاق می افتد.

وی اعلام کرد:

همه تیم هایی که ترکیبشان در روز قبل مسابقه مشخص است این مشکل را دارند و فقط مربوط به پرسپولیس نیست، اگر ترکیب تیم به بیرون درز پیدا نمی کند به این دلیل است که آنها در تمرین قبل از بازی ترکیب خود را انتخاب نکرده اند و روز مسابقه این کار را انجام می دهند. این چالشی که ما داریم مقداری فرق دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه ظاهرا برخی بازیکنان نسبت به کیفیت لباس های سرخپوشان اعتراضاتی داشته اند، گفت:

بحث لباس واقعا در فوتبال مهم است، متاسفانه کیفیتی که قرار بود در ابتدای فصل به ما بدهند، خوب نیست و حتی رنگ لباس های ما مشکل دارد. فکر می کنم آنها در ایران تولید می شوند. صحبت هایی در این مورد داشتیم و احتمال دارد جنس، رنگ و طرح پیراهن پرسپولیس تغییر کند و مورد بازبینی قرار بگیرد. وقتی صحبت های هواداران را پیگیری می کنیم آنها هم از شکل و شمایل پیراهن های پرسپولیس راضی نیستند و باید هرچه سریع تر این تغییرات انجام شود. طبق صحبت هایی که داشتیم احتمالا تا یکی دو هفته آینده لباس هایمان تغییر خواهد کرد.

گل محمدی درباره بسته نماندن دروازه پرسپولیس در 5 بازی اخیر ابتدای فصل و احتمال تغییر مجدد دروازه بان این تیم مقابل نفت آبادان شرح داد:

وقتی تیمی گل می خورد فقط مقصر دروازه بان نیست و همه نفرات مقصرند. همه ارکان تیم باید مورد بازبینی قرار بگیرند و دفاع تیمی ما بهتر شود. یکی از دلایل پیروزیت ما در یکی دو سال گذشته دفاع تیمی خوب پرسپولیس بود. در لیگ برتر جبران گل خورده خیلی سخت است و باید بخش دفاعی خود را قوی تر کنیم.

وی در مورد بلاتکلیف بودن دو بازیکن تاجیکستانی این تیم گفت:

چون نام تیم ما پرسپولیس است زیاد اهمیت داده نمی شود، اگر برای باشگاه های دیگر چنین اتفاقی می افتد زمین و زمان را بهم می دوختند، اما به این دلیل که حرف نمی زنیم و سرمان به کار خودمان است و با حداقل ها می سازیم و مسائل را تحمل می کنیم، کسی به مسائلی که برای پرسپولیس رقم می خورد اهمیتی نمی دهد. البته این موارد واقعا به پرسپولیس ضربه می زند. حدود دو هفته است که بازیکنان تاجیکستانی به ایران آمده اند اما نمی توانیم از آنها استفاده کنیم. چه بگویم! این مسائل مربوط به باشگاه است و باید برای رفع آن تلاش کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شرح داد:

دو بازیکن تاجیکستانی نفرات خوبی هستند و می توانند به عنوان بازیکنان جوان برای آینده باشگاه تاثیرگذار باشند.

گل محمدی در مورد اشتباهات داوری بازی های اخیر این تیم گفت:

به عنوان مربی تیم دوست ندارم درباره این موضوع صحبت کنم، در بیانیه ای که باشگاه داد برخی مسائل نوشته شده است. دوست دارم فضا برای داوران خوب باشد و آنها در فضایی با احترام و با آرامش بیشتر قضاوت کنند. داوران مسائل زیادی دارند و با توجه به سختی کارشان عملکردی فراتر از باور دارند.

وی تاکید کرد:

آنها باید سختی زیادی را تحمل کنند، نبود VAR شرایط را برای کل داوران ما سخت کرده است. اگر این سیستم را به کشور بیاوریم قطعا کار داوران راحت تر و تصمیم گیری هایشان بهتر خواهد شد. در شرایطی که برخی داوران حتی هدست هایشان مشکل دارد، نباید انتظار زیادی از آنها داشت و فقط باید امیدوار بود در صحنه های تاثیرگذار تصمیمات خوبی بگیرند. همیشه موضع من نسبت به داوری احترام بوده و امیدوارم شرایط داوری با دادن امکانات بیشتر، بهتر شود.

وی در مورد بلاتکلیفی مدیریت باشگاه پرسپولیس گفت:

قطعا این موضوع به تیم آسیب می زند. منِ مربی و بازیکن باید بدانیم تیمم چه تشکیلاتی دارد و شرایط مدیریتی اش مشخص باشد. این مسائل خیلی واضح است و پیچیده نیست. تشکیلات بزرگی مثل پرسپولیس قطعا باید اعضای هیات مدیره اش و حتی اعضای کمیته و انضباطی مدیرانش چارت مشخصی داشته باشند. این موضوع به اینکه بتواند با تمرکز بیشتری کارش را انجام بدهد کمک خواهد کرد.

سرمربی قرمزپوشان مرکز گفت:

حالتی که برای پرسپولیس به وجود آمده در شأن و شخصیت این باشگاه نیست و امیدوارم وزارت ورزش هرچه زودتر تکلیف مدیریت باشگاه را مشخص کند. اگر واقعا دنبال این هستیم تیم ثبات داشته باشد باید این حالت را در بحث مدیریت هم ایجاد کنیم تا پرسپولیس آسیبی نبیند.

گل محمدی در پاسخ به سوالی در مورد شرایط سیامک نعمتی و سید جلال حسینی اعلام کرد:

سیامک نعمتی به تازگی اضافه شده و سید جلال هم از ناحیه زانو مسائلی دارد. بعید می دانم آنها به این مسابقه برسند. کمال کامیابی نیا هم پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت برای اینکه به سطح آمادگی کامل برسد، باید بیشتر کار کرده و تمرینات اختصاصی بهتری انجام بدهد.

وی در مورد اینکه آیا از سیستم سه دفاعه به عنوان پلن B پرسپولیس استفاده می کند، شرح داد:

در باره این مسائل نمی توان زیاد شرح داد، اما هر تغییر سیستمی نسبت به نیاز تیم انجام می شود. تیم ما هم بلد است با سیستم 4-2-4 بازی کند و هم سیستم سه دفاعه را یاد گرفته است. با توجه به تیم حریف از هر دو سیستم می توانیم استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری آریا

به "گل محمدی: مسائل ما را دیگر باشگاه ها داشتند، زمین و زمان را بهم می دوختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: مسائل ما را دیگر باشگاه ها داشتند، زمین و زمان را بهم می دوختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید