پیش بینی بارش باران در نقاط مختلف استان تهران ، هوا از شنبه سرد می گردد

به گزارش وبلاگ فروش، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش باران در نقاط مختلف استان و کاهش دما از شنبه (12 آذرماه) پیش بینی می گردد.

پیش بینی بارش باران در نقاط مختلف استان تهران ، هوا از شنبه سرد می گردد

به گزارش وبلاگ فروش ، بر اساس آخرین نقشه ها و مدل های پیش یابی هواشناسی تا اواخر وقت امروز (10 آذرماه) در بیشتر منطقه ها استان، افرایش ابرناکی، در برخی ساعات بارش پراکنده باران، در ساعات بعدازظهر وزش باد نسبتا شدید در منطقه ها جنوبی و غربی استان و در ارتفاعات مه و بارش برف و باران پیش بینی می گردد.

طی روزهای آدینه و شنبه (11 و 12 آذرماه) در ارتفاعات شمالی استان در برخی ساعات بارش برف و باران دور از انتظار نخواهد بود.

از اواخر وقت یکشنبه (13 آذرماه) با نفوذ سامانه بارشی دیگر در سطح استان، در برخی ساعات بارش برف و باران پیش بینی می گردد.

با نفوذ هوای سرد از عرض های شمالی کشور دمای هوا از روز شنبه تا اواسط هفته آینده در سطح استان روند کاهش محسوس خواهد داشت.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای 2- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران طی 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان شهر تهران فردا (11 آذر) قسمتی ابری گاهی وزش باد و در بعدازظهر افزایش ابر با حداقل دمای 5 و حداکثر دمای 14 درجه سانتیگراد و طی شنبه (12 آذر) قسمتی ابری، در بعدازظهر افزایش ابر و در برخی ساعات بارش پراکنده گاهی وزش باد با حداقل دمای 4 و حداکثر دمای 11 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "پیش بینی بارش باران در نقاط مختلف استان تهران ، هوا از شنبه سرد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی بارش باران در نقاط مختلف استان تهران ، هوا از شنبه سرد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید